Witamy w Partybox.pl i zapraszamy na zakupy!

Partybox.pl to sklep internetowy oferujący ogromny wybór strojów, akcesoriów i dekoracji, które uczynią każdą imprezę wyjątkową. Powstał w 2006 roku i szybko zdobył miano lidera na polskim rynku. Bogaty asortyment produktów od peruk, masek po stroje damskie, męskie, dziecięce, a także niezliczona ilość dekoracji zapewnią Ci dobrą zabawę.

Jeśli nie wiesz jak zorganizować imprezę lub szukasz inspiracji zapraszamy na naszego bloga. Pomożemy Ci zaplanować imprezę od A do Z – od pomysłu począwszy, na dekoracjach skończywszy.

Partybox.pl jest częścią powstałej w 2002 r. firmy DANHOSS, która działa z powodzeniem w branży e-commerce. Prowadzimy sieć sklepów internetowych oferujących stroje, upominki, kartki oraz gadżety na każdą okazję. Stawiamy na bogatą ofertę produktów i błyskawiczną obsługę, dzięki czemu możemy się pochwalić stałym rozwojem.

Współpracujemy z producentami z całego świata. Od 2007 jesteśmy jedynym w Polsce partnerem firmy Smiffy’s – największego na świecie producenta artykułów na imprezy.
Dostępne na stronie Partybox.pl produkty można było zobaczyć w wielu przedstawieniach scenicznych i programach telewizyjnych, m.in. w TVN, TVN Turbo, VIVA,TVP czy MTV. Naszymi klientami są agencje artystyczne, eventowe, firmy i osoby prywatne