jak udekorować stół komunijny
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 rzeczy, które pomogą Wam udekorować stół komunijny

Stół, przy którym odbywa się przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii powinien mieć odpowiedni klimat nawiązujący do tego ważnego wydarzenia. Organizując tę uroczystość warto więc zadbać o miejsce, przy którym spotkają się wszyscy goście. Jeżeli zastanawiacie się, jak udekorować stół komunijny, mamy dla Was kilka pomysłów na ciekawe ozdoby.

Na komunijnym stole świetnie się będzie prezentować girlanda z plastikowych, transparentnych kryształków mocowana na cienkim druciku. Jest to dekoracja, która nada pewnej elegancji, a zarazem nie będzie zbyt nachalna.

jak udekorować stół komunijny - girlanda kryształowa

Ciekawym pomysłem są również rozsypane tu i ówdzie, białe płatki róż, które symbolizują czystość i niewinność. Możecie wykorzystać prawdziwe kwiaty lub skorzystać z naszej oferty płatków z lekko usztywnionego materiału, które przydadzą się także przy innych okazjach.

jak udekorować stół komunijny - płatki róż

Odpowiedniego charakteru nadadzą też niewielkie pudełeczka dla gości przewiązane białą wstążką, do których możemy włożyć drobne upominki będące niespodzianką i jednocześnie pamiątką tego wydarzenia.

jak udekorować stół komunijny - pudełeczka dla gości

Jeżeli dla każdego z gości mamy zaplanowane odpowiednie miejsce, warto to zaznaczyć przy pomocy wizytówki na stół. W tym przypadku z motywem nawiązującym do Pierwszej Komunii Świętej.

jak udekorować stół komunijny - wizytówki

Elementem dekoracyjnym stołu są również serwetki, szczególnie, gdy nawiązują do okazji, z jakiej spotykamy się na przyjęciu.

jak udekorować stół komunijny - serwetki

Pomysłów na to, jak udekorować stół komunijny jest wiele, ale najważniejsze jest, by zachować pewną równowagę, nie przesadzić z oprawą i z rozwagą dobierać ozdoby. Powyższe propozycje oraz wiele innych produktów dostosowanych do tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!