balony na komunię
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Jak dobrać balony na komunię?

Przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii wymaga oprawy, która pomoże stworzyć wyjątkowy klimat i nada spotkaniu odpowiedniej rangi. Warto więc zadbać o ciekawe ozdoby nawiązujące do tego wydarzenia. Prostą i efektowną formą dekoracji są balony na komunię, szczególnie, gdy są one stworzone typowo z myślą o tej okazji.

Dekoracje komunijne są raczej delikatne i stonowane. Taki sam charakter powinny mieć balony na komunię, które odpowiednio wyeksponowane nadadzą pomieszczeniu pewnej lekkości i elegancji. W tym przypadku nie ma co eksperymentować z kolorami, zatem świetnie sprawdzą się klasyczne balony białe.

balony na komunię - białe

Możemy też wybrać typowe balony na komunię, na których umieszczono motyw hostii i kielicha. Jeżeli chcemy podkreślić charakter tej uroczystości, takie balony świetnie się do tego nadają i będą stanowiły ciekawy i zarazem dyskretny element dekoracyjny.

balony na komunię - hostia

Proponujemy też jasne balony ze złotym ornamentem, który co prawda nie nawiązuje do religii, ale za to przyciąga wzrok i bardzo fajnie się prezentuje. Te balony świetnie się sprawdzą, jeżeli chcemy nadać danemu miejscu pewnej wytworności.

balony na komunię - z ornamentem

Nie tylko balony na komunię świetnie sprawdzą się jako dekoracje przyjęcia. Powyższe propozycje oraz wiele innych dodatków i ozdób idealnych na tę okazję znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!