komunia w ogrodzie
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Komunia w ogrodzie, czyli przyjęcie na świeżym powietrzu

Jeżeli możecie zorganizować przyjęcie komunijne na świeżym powietrzu, warto poważnie rozważyć tę opcję. Decydując się na takie rozwiązanie powinniście się jednak przygotować na różne możliwości oraz ewentualne zmiany planów. Dzięki temu komunia w ogrodzie będzie mile wspominana przez Was i Waszych gości.

Dlaczego warto?

Każda impreza na świeżym powietrzu jest dużo bardziej atrakcyjna, niż przyjęcie organizowane w czterech ścianach. Atmosfera jest wówczas przyjemniejsza, a goście czują się o wiele bardziej swobodnie. Dotyczy to również dzieci, którym na zewnątrz można zorganizować sporo atrakcji. Poza tym organizując przyjęcie w ogrodzie macie spore pole do popisu oraz możliwość stworzenia wyjątkowego klimatu, który zostanie zapamiętany przez uczestników. Istnieje tutaj jednak jeden, podstawowy warunek, który niezależnie od naszych starań nie zawsze jest spełniony – dobra pogoda.

Bądźcie przewidujący

W zasadzie pogoda to podstawowa rzecz, która może Wam przeszkodzić w organizacji komunii w ogrodzie. Wszyscy dobrze wiemy, że aura w naszym kraju nie zawsze nas rozpieszcza i nawet w pięknym maju potrafi nam pomieszać szyki. Dlatego warto być przygotowanym na różne ewentualności. Przygotowując miejsce przyjęcia na świeżym powietrzu zadbajmy, by znalazło się ono w cieniu, było odpowiednio osłonięte przed wiatrem oraz miało zadaszenie. Ciekawą propozycją są w namioty ogrodowe, które bardzo fajnie sprawdzają się w tego typu przypadkach. Jeżeli mamcie taką możliwość, postarajcie się również zapewnić odpowiednią przestrzeń w domu, aby w ostateczności można było przenieść przyjęcie do środka. Dobrze jest zadbać o takie rzeczy wcześniej i być przygotowanym na „niespodzianki”.

Dekoracje

Jeżeli aura jest sprzyjająca, to nie ma nic lepszego niż komunia w ogrodzie, w którym możecie stworzyć wyjątkową atmosferę dostosowaną do okoliczności. Jako dekoracje doskonale sprawdzą się w tym przypadku rozety oraz specjalne lampiony, które świetnie się prezentują na świeżym powietrzu. Świetnym uzupełnieniem oraz naturalną ozdobą będą również kwiaty oraz delikatne dodatki, najlepiej w pastelowych kolorach.

komunia w ogrodzie - lampiony

Organizujesz komunijne przyjęcie w ogrodzie? Na naszych stronach znajdziesz sporo produktów idealnych na tę okazję.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!