serwetki na komunię
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Wyjątkowe serwetki na komunię – 5 propozycji

Organizując przyjęcie komunijne warto jest zadbać o pewne szczegóły, które składają się na pewną całość tworząc odpowiedni klimat tego ważnego dnia. Jedną z takich rzeczy są serwetki na komunię – niby to nic wielkiego, ale dobrze, gdy nawiązują one do uroczystości, dzięki której spotykamy się przy stole. Mamy kilka propozycji serwetek, które świetnie pasują na tę okazję.

Na początek proponujemy różowe serwetki na komunię z motywem gołębia, które bardzo fajnie będą wyglądały podczas przyjęcia z okazji komunii dziewczynki.

serwetki na komunię - różowe

Kolejna propozycja to serwetki białe, na których również umieszczono motyw gołębia, a także świecy i książeczki do nabożeństwa.

serwetki na komunię - gołąb

Możemy też wybrać serwetki z tematem hostii i kielicha oraz napisem Pierwsza Komunia Święta…

serwetki na komunię - hostia

…lub zdecydować się na serwetki z podobnym nadrukiem, tyle, że umieszczonym z boku oraz z obramowaniem.

serwetki na komunię - obramowane

Jeżeli nie odpowiadają nam serwetki na komunię z nadrukiem nawiązującym do uroczystości, możemy wybrać serwetki klasyczne. Wówczas proponujemy gładkie serwetki w kolorze kremowym.

serwetki na komunię - kremowe

Jeżeli organizujemy przyjęcie komunijne, oprócz serwetek przydadzą się nam inne dekoracje, dzięki którym stół oraz miejsce uroczystości nabiorą wyjątkowego charakteru. Znajdziecie je na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!