zaproszenia komunijne
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Zaproszenia komunijne – 5 naszych propozycji

Goście, których chcemy widzieć na Pierwszej Komunii naszego dziecka powinni być odpowiednio poinformowani o tym ważnym wydarzeniu. Przyjęło się, że zaproszenia komunijne są stosunkowo proste, eleganckie i niezbyt krzykliwe. Zobaczcie kilka naszych propozycji tego typu produktów, które idealnie pasują na tę okazję.

Na początek proponujemy zaproszenie z charakterystycznym motywem hostii oraz delikatnym, białym ornamentem. Ciekawa, subtelna i zarazem przyciągająca wzrok propozycja.

zaproszenia komunijne - ornament biały

Kolejny pomysł w podobnym stylu, jednak z bardziej rzucającym się w oczy, srebrnym ornamentem. To zaproszenie bardziej się wyróżnia, ale jednocześnie projekt zachowuje pewną klasę i elegancję.

zaproszenia komunijne - ornament srebrny

Warte uwagi jest również zaproszenie w nieco innym, bardziej podłużnym kształcie. Proponujemy m.in. składaną kartę ozdobioną stylową, złotą wstążką

zaproszenia komunijne - złota wstążka

…lub zaproszenie w zbliżonej formie, tyle, że w jaśniejszych barwach, z charakterystycznym, kojarzącym się z komunią emblematem.

Zaproszenia komunijne - emblemat

Na koniec proponujemy zaproszenie nieco bardziej kolorowe, chociaż nadal w bardzo stonowanych barwach. W tym przypadku ozdobą jest kokarda, której kolor (biały albo niebieski) możemy dobrać w zależności od tego, czy do Komunii przystępuje dziewczynka, czy też chłopiec.

Zaproszenia komunijne - kokardka

Powyższe zaproszenia posiadają w środku gotowy tekst z wykropkowanymi miejscami do wpisania imion i nazwisk dziecka oraz gości, a także informacji dotyczących miejsca i czasu uroczystości. Te oraz inne produkty nawiązujące do tej ważnej okazji znajdziecie na stronach naszego sklepu.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!