1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Impreza w stylu filmowym

strój blues brothersLubimy się bawić na imprezach tematycznych. Jest to coraz bardziej popularne. Żyjemy w ciągłym pośpiechu a rzeczywistość wokoło nas jest szara, nijaka, niczym już nas nie zaskakuje. Imprezy tematyczne to sposób na oderwanie się od tego i przeniesienie się w alternatywną rzeczywistość. Impreza w stylu filmowym to propozycja dla miłośników kina, szczególnie klasyków. Tematem przewodnim jest często określona produkcja kinowa czy telewizyjna.

strój gwiezdne wojny - jabbaPo dziś dzień, najczęściej urządzane są imprezy, gdzie tematem przewodnim są Gwiezdne Wojny czy Blues Brothers. Te filmy kochają i młodzi, i starsi. Miecze Jedi czy charakterystyczne czarne garnitury i kapelusze, to gadżety, po które często sięgamy. To ma po prostu w sobie magię, której nie sposób się oprzeć.

strój sok z żukaMotywem przewodnim imprezy mogą być również gatunki filmów, najchętniej sięgamy wtedy po horrory. Po prostu lubimy się bać, gdy siedzimy wygodnie przez telewizorem. Takie klasyki jak „Dziecko Rosemary” czy „Egzorcysta” wciąż budzą emocje. Kto nie fascynował się postacią Vlada Palnikowa pierwowzoru wielu filmów o Drakuli? To ze względu na takie pozycje, imprezy strój marilynfilmowe o tematyce przewodniej „Horror” cieszą się takim zainteresowaniem. Odpowiednie dekoracje, stroje gości, gadżety i przystawki to nie tylko propozycja na Halloween.

Dla osób o usposobieniu bardziej pozytywnym z pewnością lepszym pomysłem wydadzą się motywy filmów muzycznych, akcji czy nawet gangsterskich. Chcąc urządzić imprezę w stylu filmowym mamy naprawdę wiele możliwości. Motyw przewodni wybieramy odpowiednio do zainteresowań swoich i znajomych, pory roku czy też aktualnej mody. W tym przypadku wszystko się po prostu sprawdzi.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!