fryzura w stylu pin-up
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

3 pomysły na fryzury w stylu pin-up

Proponujemy małą podróż w czasie do lat 40 i 50, gdy na okładkach czasopism oraz w umysłach facetów rządziły słodkie, zalotne i kokieteryjne dziewczęta. Jeżeli chcecie się upodobnić do jednej z nich i zrobić furorę podczas przebieranej imprezy, powinniście zadbać o charakterystyczny strój , ale także o odpowiednie ułożenie włosów. Oto kilka propozycji na fryzury w stylu pin-up, które świetnie sprawdzą się przy tego typu kreacjach.

Perfekcyjne wałeczki

Jeżeli chcemy stworzyć taką fryzurę, musimy się trochę napracować, ale efekt z pewnością będzie oszołamiający. Oczywiście jest to propozycja dla dziewczyn z nieco dłuższymi włosami, które pozwolą się odpowiednio modelować. Aby uzyskać rulony w stylu pin-up podziel włosy na trzy części i za pomocą lokówki lub wałków uformuj loki, a następnie utrwal włosy za pomocą lakieru. Efekt może być bardzo ciekawy.

fryzura w stylu pin-up - wałki

Oczywiście wałki mogą przybrać różną formę i postać – wszystko zależy od Waszej wyobraźni 🙂

fryzura w stylu pin-up - wałki blond


Fale i loki

W latach 40 i 50 kręcone włosy kręciły bardziej niż proste. Loki w stylu Marylin Monroe lub zawadiackie fale jak najbardziej pasują do fryzury w stylu pin-up. Zatem jeżeli nie zdecydowałyście się na wałeczki, lokówka prawdopodobnie i tak Wam się przyda 🙂

fryzura w stylu pin-up - fale


Grzywka w stylu pin-up

Możecie też postawić na grzywkę w stylu Bettie Page, popularnej modelki pin-up, której zdjęcia można było zobaczyć na okładkach wielu czasopism. Charakterystyczna, lekko podniesiona grzywka była jej znakiem rozpoznawczym.

fryzura w stylu pin-up - grzywka Bettie Page


A może peruka?

Jeżeli stworzenie fryzury w stylu pin-up to dla Was zbyt wiele, możecie pójść po najmniejszej linii oporu i zamówić perukę, która zmieni Was w dziewczynę z okładki. W naszym sklepie znajdziecie kilka propozycji.

peruka pin-up blond

peruka pin-up brązowa z chustą

Peruki, a także stroje i gadżety nawiązujące do lat 40 i 50 są dostępne TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!