impreza jak z bajki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pomysły na imprezę jak z bajki

Dorośli też czasami mają ochotę poczuć się jak w bajce. Jeżeli chcielibyście się nieco pobudzić swoją wyobraźnię i cofnąć się do beztroskich lat dzieciństwa, proponujemy zorganizowanie bajkowej imprezy. Jej tematykę możecie potraktować szeroko lub nieco ją zawęzić. Oto kilka naszych pomysłów na party nawiązujące do bajek i baśni.

Wróżki i czarodzieje

Na początek proponujemy nawiązanie do bajek i baśni pełnych magii i czarodziejskich postaci. Przebierzcie się zatem za wróżki, czarodziejki, czarownice, magów i czarodziejów, a w miejscu imprezy spróbujcie stworzyć klimat zaczarowanej krainy. Z pewnością od razu poczujecie w sobie magiczną moc, która pomoże Wam rozkręcić doskonałą zabawę.

impreza jak z bajki - wróżki i czarodzieje

 

Disney party

Wielu osobom bajki kojarzą się przede wszystkim z Waltem Disney’em. Możecie zatem zorganizować przebieraną imprezę nawiązującą do bohaterów znanych z filmów animowanych stworzonych w tej wytwórni. Pamiętajcie, ze oprócz Myszki Miki i jej przyjaciół wywodzi się w niej mnóstwo innych postaci, do których możecie nawiązać zaskakując pozostałych uczestników zabawy.

impreza jak z bajki - Disney party


Alicja w Krainie Czarów

Maciej Słomczyński, tłumaczący „Alicję w Krainie Czarów” na język polski pisał, że „jest to zapewne jedyny wypadek w dziejach piśmiennictwa, gdzie jeden tekst zawiera dwie zupełnie różne książki: jedną dla dzieci i drugą dla bardzo dorosłych”. Tajemniczy i nieco psychodeliczny klimat książki oraz jej adaptacji wydaje się być zatem świetnym tematem imprezę jak z bajki.

impreza jak z bajki - Alicja w Krainie Czarów


Baśniowe księżniczki

Na koniec proponujemy imprezę nawiązującą do bajek i baśni z królewnami w roli głównej. To ukłon w stronę wszystkich imprezowiczek, które kiedykolwiek marzyły o tym, by poczuć się jak księżniczki. Facetom w tym układzie pozostaje przebranie się za księcia z bajki, by żyć długo i szczęśliwie u boku swojej wybranki.

impreza jak z bajki - księżniczki

A jakie są Wasze ulubione bajki i baśnie z dzieciństwa?

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!