1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pomysły na tematyczną, wiosenną imprezę dla dorosłych

Wiosna nastraja nas optymistycznie i sprawia, że jesteśmy bardziej kreatywni oraz nabieramy ochoty na dobrą zabawę. Jeżeli zamierzacie zorganizować wyjątkowe party nawiązujące do tej pięknej i kolorowej pory roku, zobaczcie nasze pomysły na imprezę tematyczną, które powinny Wam przypaść do gustu.

Wróżki i czarodzieje

Na początek proponujemy imprezę, podczas której możecie się przebrać za leśne i kwiatowe wróżki oraz czarodziejów. Takie towarzystwo z pewnością stworzy magiczny klimat, który doskonale będzie współgrał z wiosenną aurą. Jako dekoracja podczas tego typu zabawy świetnie sprawdzą się świeże kwiaty, które będą doskonałym nawiązaniem do Waszego ulotnego, zaczarowanego świata.

pomysły na imprezę - wróżki


Biedronki

Wiosną wszystko budzi się do życia, w tym małe, latające i bzyczące stworzenia. Co prawda owady raczej nie budzą naszej sympatii, ale od tej zasady jest kilka wyjątków i z pewnością należą do nich biedronki. Impreza nawiązująca do tych sympatycznych, kropkowanych stworzeń będzie doskonałym nawiązaniem do wiosennej pory i może się okazać doskonałym pomysłem na nietypową, tematyczną zabawę.

pomysły na imprezę - biedronki


Pszczółki

Pszczółka to kolejny owad budzący u nas pozytywne konotacje i kojarzący się z wiosną, zatem tematyczne party w pszczółkowym stylu również może się okazać strzałem w dziesiątkę. Każdy z uczestników powinien w związku z tym założyć strój nawiązujący do tych pasiastych zwierzątek, a do picia powinny być serwowane drinki na bazie miodu pitnego.

pomysły na imprezę - pszczółki


Owoce i warzywa

Lubicie nowalijki? Jeżeli tak, jest to doskonały pretekst, by zorganizować imprezę nawiązującą do warzyw i owoców. Poproście gości, by założyli przebrania nawiązujące do tematu, a jako dania i przystawki podajcie im … oczywiście warzywa i owoce zarówno w postaci sałatek, jak i potraw z grilla itp.

pomysły na imprezę - warzywa i owoce

Powyższe pomysły na imprezę oraz wiele innych inspiracji znajdziecie na naszych stronach. Życzymy Wam zatem smacznej, udanej, wiosennej zabawy!

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!