impreza z okazji obrony
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 gadżetów idealnych na imprezę z okazji obrony pracy

Zakończenie studiów to ważny etap w życiu, który wymaga odpowiedniego uczczenia. Nauka, przygotowania do egzaminów i pisanie pracy kosztowało wiele wysiłku, więc teraz przyszła pora na zasłużoną, szaloną zabawę. Jeżeli chcemy, by była to impreza zapamiętana, warto postawić na kilka gadżetów. Oto produkty, które doskonale nadają się na party z okazji obrony.

Przede wszystkim, na wstępie powinniśmy podkreślić czemu się spotykamy i co świętujemy. Doskonale będzie nam to przypominał specjalny, personalizowany baner, na którym możemy umieścić zdjęcie oraz własny tekst.

impreza z okazji obrony - baner

Przydadzą nam się również inne dekoracje dostosowane do tej okazji, jak np. baner z flagami z motywem czapki absolwenta. W tym przypadku o długości blisko 3 metrów.

impreza z okazji obrony - flagi

Odpowiedni klimat podkreśli również stół przykryty tym wyjątkowym obrusem

impreza z okazji obrony - obrus

 

…a także charakterystyczne talerzyki, stworzone specjalnie na tę okazję, z wizerunkiem znanych nam czapeczek, będących symbolem zakończenia studiów.

impreza z okazji obrony - talerzyki

Na naszej stronie znajdziecie nawet foremki i pikery do babeczek z podobnym motywem, które z pewnością zrobią spore wrażenie zarówno na gościach, jak i osobie, ku czci której organizujemy imprezę.

impreza z okazji obrony - babeczki

Impreza z okazji obrony pracy z pewnością będzie należała do udanych. Szczególnie, gdy stworzymy podczas niej szczególny klimat, dzięki któremu zostanie ona zapamiętana na długo. Powyższe produkty oraz wiele innych propozycji idealnych na tę okazję oferujemy na stronach naszego sklepu, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!