gadżety na rock party
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 gadżetów idealnych na rock party

Czas ma mocne uderzenie! Jeżeli chcecie zorganizować imprezę, na której królować będzie dobre, ciężkie brzmienie i gitarowe riffy, warto zadbać o odpowiednią otoczkę, która wprowadzi Waszych gości w wyjątkowy klimat. Zobaczcie zatem kilka naszych pomysłów na rzucające się w oczy gadżety idealnie pasujące na rock party.

Zaczynamy od foliowego baneru, który idealnie wpasuje się w rockową atmosferę i doskonale sprawdzi się jako element dekoracji. Szczególnie, że w zestawie znajdują się specjalne literki/naklejki, dzięki którym stworzycie dowolny, dostosowany do okazji napis.

gadżety na rock party - baner

Podczas tego typu imprezy doskonale sprawdzą się również dekoracje ścienne z motywami czaszek, gitar, perkusji i płomieni, czyli elementów, które kojarzą się z rockowym, niepokornym duchem. Umieszczone w różnych miejscach pomogą Wam stworzyć odpowiednią atmosferę.

gadżety na rock party - dekoracje ścienne

Podobnie jak dekoracje wiszące z podobnymi motywami, które z pewnością zwrócą uwagę gości i przypadną im do gustu.

gadżety na rock party - dekoracje wiszące

Mamy też charakterystyczne, wiszące rozety, wykonane z papieru, które doskonale wpiszą się w rockowy klimat imprezy.

gadżety na rock party - rozety

Podczas rock party warto zadbać o szczegóły, które zaskoczą uczestników zabawy i zostaną przez nich zapamiętane. Oprócz dekoracji mogą to być np. serwetki oraz inne elementy nakryć stołu, z których będą korzystać goście i które mogą nawiązać do naszego tematu przewodniego.

gadżety na rock party - serwetki

Organizując imprezę w rockowym stylu musicie zadbać o odpowiednią energię, którą zarazicie swoich gości, w czym, oprócz muzyki, mogą Wam pomóc powyższe gadżety. Zarówno te propozycje, jak i wiele więcej podobnych produktów znajdziecie na naszych stronach.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!