Garden Party
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 gadżetów, które sprawdzą się podczas garden party

garden partyOrganizując garden party trzeba pamiętać o kilku rzeczach, dzięki którym impreza będzie udana, ale również jej organizacja, a później sprzątanie, nie będzie dla nas męczarnią. Poniżej znajdziecie kilka sposobów na to, by impreza w ogrodzie była udana nie tylko dla gości, ale także dla nas. W tym przypadku warto postawić na prostotę i po prostu cieszyć się czasem spędzonym wśród znajomych na świeżym powietrzu.

Organizując imprezę we własnym ogrodzie zapomnijmy więc o zastawie stołowej i zmywarce w kuchni. To na początek. Wędrowanie z domu do ogrodu i z powrotem popsuje nam całą imprezę. Zaproszeni goście może i będą się dobrze bawić, ale my raczej nie. Podstawą w tym przypadku jest zatem efektowna zastawa plastikowa lub papierowa. Kolorowe kubeczki, talerzyki, serwetki czy sztućce, to na garden party po prostu podstawa. Po pierwsze, wyglądają naprawdę ciekawie, szczególnie, gdy motyw nadruków dopasujemy do imprezy. Po drugie, po imprezie, po prostu je wyrzucamy.

garden party - zastawa

Dekoracje do ogrodu, powinny być kolorowe, ale i łatwe do zawieszania, a później szybkie do sprzątnięcia. Papierowe girlandy i lampiony sprawdzą się idealnie, podobnie jak balony. Tych drugich nawet nie trzeba zawieszać. W trakcie imprezy będą elementem traktowanym jako zabawa, a po imprezie większość z nich i tak zniknie razem z gośćmi.

garden party - lampiony

Stół najlepiej przykrywać obrusami foliowymi. Można je kupić w naprawdę ciekawych wzorach, z barwnymi nadrukami. Jeżeli się zniszczą, po imprezie trafią tam, gdzie plastikowe kubeczki i talerzyki.

garden party - obrus

Na imprezy tego typu warto również mieć miski  i patery z plastiku trwałego, idealne do wielokrotnego użytku.

garden party - miska

Na garden party zapraszamy przeważnie całe rodziny, dlatego warto zadbać o to, by dzieci miały czym się bawić, często zresztą po te same zabawy sięgają również dorośli. Idealnie sprawdzą się wszelkie akcesoria do gier towarzyskich na powietrzu, np. badminton, ale również zestawy do puszczania baniek mydlanych. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu zachęca bowiem do aktywności.

garden party - zabawa

Zaopatrując się w powyższe przedmioty, sprawimy, że wszyscy będą się dobrze bawić, a my nie będziemy przejmować się brudnymi naczyniami czy sprzątaniem po zakończeniu imprezy.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!