piosenki z bajek
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 piosenek z bajek idealnych na imprezę

Niektóre piosenki z bajek i filmów dla najmłodszych stają się hitami nie tylko wśród dzieci. Okazuje się, że mogą się one doskonale sprawdzić zarówno podczas kinderbalu, jak i podczas imprezy w nieco starszym gronie. Oto kilka przykładów muzycznych kawałków, które naszym zdaniem spełniają te kryteria.

Zaczynamy od przeboju znanego z „Madagaskaru” w wykonaniu samego Króla Juliana. Ten utwór wywoła uśmiech na twarzach, pomoże rozkręcić doskonałą zabawę i sprawi, ze każdy będzie chciał nieco powyginać ciało.

YouTube Preview ImageKolejna propozycja to soulowo-bluesowy kawałek „Od zera do bohatera” z filmu „Herkules”. Świetny muzycznie utwór, przy którym nogi same ruszają się w rytm muzyki.

YouTube Preview ImageTeraz coś z polskiego podwórka. Co prawda „Akademia Pana Kleksa” to nie film animowany, ale są w nim mocne nawiązania do bajek i kilka świetnych kawałków, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas imprezy dla dzieci, jak i dla dorosłych. Proponujemy zatem „Witajcie w naszej bajce”.

YouTube Preview ImageUtwór „All star” zespołu Smash Mount nie został stworzony na potrzeby bajki, ale trafił do naszego zestawienia, bo obecnie kojarzy się głównie z filmem „Shrek”.

YouTube Preview ImageNa koniec proponujemy piosenkę, która co prawda nie jest bardzo imprezowa, ale stała się wielkim hitem, znanym na całym świecie i śpiewanym w wielu językach. Utwór „Mam tę moc” z bajki „Kraina lodu” trafił w gusta zarówno dzieci, jak i rodziców i stał się jednym z najbardziej znanych filmowych przebojów ostatnich lat.

YouTube Preview ImageA które piosenki z bajek dla dzieci są Waszym zdaniem najlepsze i świetnie sprawdziłyby się również podczas zabawy z udziałem nieco starszych imprezowiczów?

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!