piosenki o maju
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 piosenek idealnych na majowe party

Maj nastraja nas optymistycznie i sprawia, że mamy jeszcze większe chęci do zorganizowania wiosennej imprezy. Jeżeli zastanawiacie się, jaka muzyka najlepiej pasowałaby na tę okazję, mamy dla Was kilka pomysłów na piosenki o maju, które powinny przypaść do gustu gościom i pomogą stworzyć odpowiednią atmosferę, nawiązującą do tego pięknego miesiąca.

„To był maj, pachniała Saska Kępa, szalonym, zielonym bzem” – tak śpiewała Maryla Rodowicz w jednym ze swoich największych przebojów. Na początek proponujemy zatem „Małgośkę”.

YouTube Preview ImageKolejna propozycja to „Młody maj” – bardzo pozytywny kawałek wykonany przez zespół Golec Uorkiestra, który z pewnością wywoła uśmiechy na Waszych twarzach.

YouTube Preview ImageJeszcze jeden, optymistyczny utwór nawiązujący do tego pięknego miesiąca to „Maj” w wykonaniu zespołu Varius Manx.

YouTube Preview ImageCzas na nieco nostalgiczne i romantyczne klimaty, które świetnie oddaje piosenka „Wyjątkowo zimy maj” Maanamu. Idealna propozycja na imprezowe, majowe rozmarzenie.

YouTube Preview ImageNa koniec uderzamy w klasykę i proponujemy utwór „Piosenka o maju i róży” w wykonaniu jednego z najbardziej znanych, polskich barytonów – Mieczysława Fogga.

YouTube Preview ImageA może znacie inne piosenki o maju, które doskonale sprawdzą się podczas wiosennej imprezy? Zachęcamy do dzielenia się swoimi pomysłami w komentarzach.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!