1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na gry i zabawy podczas western party

gry imprezowe na western partyParty w stylu Dzikiego Zachodu to świetny pomysł na zabawę zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych imprezowiczów. Jeżeli zastanawiacie się, jakie atrakcje możecie zapewnić swoim gościom podczas tego typu spotkania, mamy dla Was kilka pomysłów na gry imprezowe nawiązujące do westernowskich klimatów. Nasze propozycje są skierowane do osób w każdym wieku i mogą sprawić frajdę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.


Rzut lassem

Do zabawy potrzebujemy linę, z której zrobimy lasso i krzesło, które będzie odgrywało rolę byka (możemy je dodatkowo udekorować). Każdy uczestnik stojąc na wyznaczonej linii próbuje złapać byka na lasso, co z pewnością nie należy do najprostszych zadań. Spróbujcie zorganizować zawody, w których wytypujecie zwycięzcę najsprawniej posługującego się tym kowbojskim atrybutem.

gry imprezowe na western party - lasso


Pojedynek

Dwóch kowbojów staje naprzeciwko siebie, w odpowiedniej odległości, trzymając w dłoniach pistolety na wodę. Żeby nie mieli zbyt ułatwionego zadania, zawiążmy im oczy. Pojedynek wygrywa osoba, które uda się trafić przeciwnika. Proponujemy, by w roli jurorów wystąpili pozostali uczestnicy imprezy. Do tej zabawy proponujemy nasze pistolety na wodę w kowbojskim stylu.

gry imprezowe na western party - pistolety na wodę


Strzelanie z łuku

Możecie też zabawić się w Indian i zamiast pistoletów postrzelać z łuku. Świetnym celem będzie w tym przypadku balon. W tej zabawie świetnie sprawdzi się nasz zabawkowy łuk i strzała. Dla pewności na jej końcu możecie przyczepić igłę lub szpilkę, dzięki czemu łatwiej będzie przedziurawić balon.

gry imprezowe na western party - łuk i strzała


Piniata

Są pewne zabawy i gry imprezowe, które sprawdzają się niemal zawsze i należy do nich między innymi pinia ta. Na western party proponujemy formę w kształcie kowbojskiego buta. Podczas kinderbalu wypełnijcie ją słodyczami, w podczas imprezy dla dorosłych możecie wsadzić w środek trochę bardziej niegrzeczne gadżety.
but kowbojaki


Gwiazda szeryfa

Na koniec proponujemy prostą, ale wciągającą zabawę, do której możecie wykorzystać tę gwiazdę szeryfa. Z tyłu tego gadżetu możecie umieścić plastelinę i lub taśmę dwustronną. Następnie, na dużym kartonie narysujcie postać kowboja z zaznaczonym miejscem na odznakę. Uczestnicy zabawy mają za zadanie umieścić gwiazdę w odpowiednim miejscu. Utrudnieniem będą zawiązane oczy oraz nie zawsze pomocne podpowiedzi pozostałych uczestników imprezy.

gry imprezowe na western party - gwiazda szeryfa

Tego typu gry imprezowe nie są trudne do zorganizowania, a mogą być ciekawą atrakcją imprezy w stylu Dzikiego Zachodu. Więcej gadżetów oraz stroje i dekoracje idealne na western party znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "5 pomysłów na gry i zabawy podczas western party"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

na pewno tak zrobie

wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!