śmieszne okulary
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na śmieszne okulary

Okulary potrafią diametralnie zmienić nasz wygląd. Przeważnie nadają mu pewnej powagi, ale nie w tym przypadku. Mamy dla Was bowiem kilka pomysłów na śmieszne okulary, które powagi Wam raczej nie dodadzą, za to zwrócą na Was uwagę i świetnie sprawdzą się podczas różnego rodzaju imprez. Zobaczcie kilka naszych propozycji.

Świat wygląda zupełnie inaczej, gdy patrzy się na niego przez różowe okulary. Szczególnie jeżeli są to okulary w kształcie serc. Świetny imprezowy gadżet nie tylko dla zakochanych.

śmieszne okulary - serduszka

Nasza kolejna propozycja to okulary w kształcie kolorowych kwiatów. Bardzo fajnie pasują jako dodatek do stroju w hipisowskim stylu, ale świetnie sprawdzą się również podczas imprez nawiązujących do nieco innych klimatów.

śmieszne okulary - kwiaty

Te okulary w stylu retro cofną nas do Ameryki lat 50, gdy rządził rock and roll, a wszystko było dużo prostsze i dużo bardziej różowe.

śmieszne okulary - rock and roll

 

Z kolei okulary w stylu muchy doskonale pasują do kostiumu w stylu disco lat 70. Ciekawy pomył na charakterystyczny dodatek, który z pewnością zwróci na Was uwagę.

śmieszne okulary - mucha

Na koniec mamy dla Was śmieszne okulary „myszki” z mocowanymi na zawiasach ciemnymi szkłami, które po rozłożeniu przypominają uszy Myszki Miki. Świetny imprezowy gadżet, który z pewnością zrobi furorę.

śmieszne okulary - myszki

To tylko wybrane, niektóre śmieszne okulary dostępne w naszym sklepie. Powyższe propozycje oraz wiele innych pomysłów na okulary, w których zabłyśniecie podczas niejednej imprezy znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!