1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na szalony Dzień Kobiet

Ciekawy, niebanalny i trochę szalony pomysł na Dzień Kobiet pomoże Wam spędzić to święto w nietypowym stylu. Jeżeli zastanawiacie się, jak można spędzić babski wieczór 8 marca, mamy dla Was kilka propozycji, które mogą Wam przypaść do gustu.

W męskim stylu

8 marca to dzień, w którym kobiety mogą wszystko. Pamiętajcie, ze to Wasze święto, więc jeżeli sobie tylko zażyczycie, możecie go spędzić nawet w męskim stylu. Zadbajcie tylko o kilka atrybutów powszechnie uważanych za męskie. Ubierzecie się w garnitury, zapalcie cygaro, wypijcie po szklance dobrej whisky, wybierzcie się do kasyna lub zagrajcie partyjkę pokera i poplotkujcie, bo akurat to mężczyźni lubią robić tak samo, jak kobiety.

pomysł na Dzień Kobiet - w męskim stylu

Na różowo

Różowy kolor nie jest wśród kobiet zbyt popularny, jednak nawet, gdy na co dzień omijacie róż szerokim łukiem, tego dnia możecie sobie zorganizować Pink Party. Załóżcie coś różowego i słitaśnego lub chociaż dobierzcie do stroju różowe dodatki, udekorujcie miejsce spotkania różowymi balonikami i zabawcie się popijając różowe wino.

pomysł na Dzień Kobiet - na różowo

Pidżama party

Popularne i zawsze trafione hasło na babską imprezę i zarazem niezły pomysł na Dzień Kobiet. Spotkajcie się w gronie przyjaciółek w domu jednej z nich, bez facetów, wszystkie przebrane w pidżamy. Rozłóżcie na podłodze wygodne materace i poduchy, zaopatrzcie się w odpowiednie zapasy lodów, czekoladek oraz wina i cieszcie się swoim świętem.

pomysł na Dzień Kobiet - pidżama party

Jak w bajce

Przebierzcie się za swoje ulubione postacie z bajek i baśni. Udowodnijcie przy tym, że Czerwony kapturek, Dzwoneczek, Dorotka z krainy Oz, strój kapelusznika czy Myszka Mini mogą być całkiem sexy. Jeżeli w tego typu strojach pójdziecie się zabawić do klubu, z pewnością zrobicie furorę.

pomysł na Dzień Kobiet - jak w bajce

Zakonnice

Jeszcze jeden pomysł na Dzień Kobiet w przebieranym stylu, tym razem nawet nieco bardziej kontrowersyjny. W końcu jednak 8 marca zakonnice też mają swoje święto. Jeżeli grupą „sióstr” pójdziecie zaszaleć na miasto, nikt nie przejdzie obok Was obojętnie.

pomysł na Dzień Kobiet - zakonnice

Życzymy udanej zabawy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!