dekoracje star wars
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na wyjątkowe balony Star Wars

Jeżeli organizujecie imprezę nawiązującą do najpopularniejszej serii filmów science fiction i szukacie ciekawych dekoracji, zobaczcie kilka naszych pomysłów na wyjątkowe balony Star Wars. Tego typu ozdoby pomogą Wam stworzyć odpowiedni klimat i z pewnością zrobią spore wrażenie na uczestnikach zabawy.

Na początek proponujemy tzw. balony chodzące, które po napełnieniu helem wyglądają niezwykle efektownie, sprawiając wrażenie, że postacie, które prezentują, poruszają się. Ciekawą propozycją może być w tym przypadku balon w kształcie Kylo Rena

balony Star Wars - Kylo Ren

…lub balon nawiązujący do postaci szturmowca, który w imieniu Imperium przypilnuje porządku podczas zabawy w stylu Gwiezdnych wojen.

balony Star Wars - szturmowiec

Mamy także coś dla fanów robotów znanych z tej popularnej serii. Miłośnikom klasyki powinien przypaść do gustu balon w kształcie R2-D2

balony Star Wars - R2D2

…z kolei tym, na których wrażenie zrobiła ostatnia część Gwiezdnych wojen z pewnością spodoba się balon nawiązujący do robota BB-8, który może się nie porusza, ale na pewno robi wrażenie.

balony Star Wars - BB-8

Miłośnikom tej filmowej sagi powinien także przypaść do gustu balon w kształcie sześcianu, na którego bokach umieszczono wizerunki bohaterów żyjących „dawno, dawno temu w odległej galaktyce”.

balony Star Wars - sześcian

Na koniec prezentujemy również lateksowe balony Star Wars, które również doskonale nadają się do udekorowania miejsca zabawy w stylu science fiction.

balony Star Wars - lateksowe

Powyższe produkty, a także wiele więcej propozycji dekoracji, strojów i gadżetów nawiązujących do Gwiezdnych wojen znajdziecie na naszych stronach. Zapraszamy!baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!