1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 rzeczy, o których należy pamiętać organizując imprezę niespodziankę

impreza niespodziankaImpreza niespodzianka to obecnie jedna z najpopularniejszych form uczczenia urodzin bliskiej osoby. Przede wszystkim chodzi tu o sprawienie komuś przyjemności, ale i organizacja takiego przyjęcia jest zabawą samą w sobie. Warto jednak wiedzieć, jak wszystko zorganizować, by na pewno niespodzianka się udała. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę organizując tego typu przyjęcie.

Działamy w tajemnicy

Tu przede wszystkim chodzi o element zaskoczenia, więc nasze przygotowania muszą odbywać się w największej tajemnicy. W końcu to impreza niespodzianka. Nie jest to łatwe – chodzi tu o samych gości, których należy poinformować jednocześnie prosząc o zachowanie tajemnicy. Warto rozważyć w tym przypadku, kogo zaprosić wcześniej, a kogo w ostatniej chwili. Na samym końcu zapraszamy osoby, o tzw podwyższonym ryzyku, czyli gaduły, które nie potrafią trzymać języka za zębami. Może nie jest to zbyt ładne zachowanie z naszej strony, jednak gdy zależy nam na zachowaniu tajemnicy, czasem trzeba zachować się trochę poniżej normy.

Miejsce imprezy

To, gdzie zorganizujemy taką imprezę, wpływa nie tylko na to, czy będzie ona udana, ale również na to, czy uda się ją zachować w tajemnicy. Jeżeli zamierzamy zorganizować imprezę niespodziankę w lokalu, to starajmy się ominąć te, do których często chodzi osoba, dla której ją robimy. Jeżeli w domu, to przygotowania trzeba tak rozplanować logistycznie, by na ich ślad nie trafił sam zainteresowany.

Czas imprezy

Jeżeli organizujemy przyjęcie z okazji urodzin, warto zaplanować je tego samego dnia, którego wypadają. Impreza niespodzianka po terminie, to raczej kiepski pomysł, szczególnie, gdy udajemy, że nikt nie pamięta. Jeśli dzień, który w ten sposób chcemy uczcić wypada w środku tygodnia, i nikomu ta data nie pasuje, lepiej zorganizować przyjęcie w weekend przed niż w weekend po.

Przyjedź po mnie, czyli jak ściągnąć zainteresowanego w konkretne miejsce?

Najważniejszym punktem imprezy niespodzianki jest ściągnięcie jubilata we właściwe miejsce, o określonej porze. Można zadzwonić i poprosić o pomoc w powrocie do domu. Można też po prostu zaprosić taką osobę na wieczór we dwoje. Przy wyborze pretekstu trzeba pamiętać, żeby był odpowiednio zakamuflowany ale i skuteczny.

Jak nie podpaść?

Organizując przyjęcie niespodziankę weźmy pod uwagę charakter osoby, którą chcemy zaskoczyć. Nie zapraszajmy znajomych, których ona nie lubi, podobnie, jak nie organizujmy takiej imprezy w miejscach, za którymi nie przepada. Nie warto uszczęśliwiać innych na siłę. Impreza niespodzianka ma cieszyć a nie denerwować.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz