1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 sposobów, jak rozruszać sztywną imprezę

imprezaNa to, by impreza była udana, wpływa wiele czynników. Nie zawsze uda się ją zorganizować tak, jak byśmy chcieli. Czasem na imprezie wieje nudą, mamy wrażenie, że dobra zabawa nam się rozmywa i w zasadzie nie wiadomo co z tym fantem zrobić. Problem jednak nie jest tak poważny ponieważ, czasem wystarczy naprawdę niewiele. Oto kilka sposobów na to by rozruszać imprezę, która na pierwszy rzut oka może się wydawać nieudana.

Zmiana muzyki

Często winą tego, że goście się nie bawią, jest złe dobranie muzyki. Pamiętać trzeba, że gusta muzyczne się różnią. Należy więc wybierać taką muzykę, która jest raczej uniwersalna i podoba się większości. Sprawdzają się lekkie rytmy, w które nie trzeba się specjalnie wsłuchiwać. W końcu podczas imprezy ludzie chcą się bawić, a niekoniecznie śledzić trudny tekst piosenki czy bardzo skomplikowaną linię melodyczną.

Nikt się nie bawi? Zrób to pierwszy

Często jest tak, że nudna atmosfera wypływa z tego, iż goście słabo się znają i nie wiedzą, na co mogą sobie pozwolić. Jeśli innym brakuje odwagi, ośmiel ich swoja pewnością siebie. To zawsze działa.

Gry i zabawy

Czasem wystarczy po prostu znaleźć jakąś grę zespołową. Jednych rozbawi karaoke, innych kalambury, a jeszcze innych Twister. Znasz inne zabawy grupowe? Zaproponuj je! Bez względu na wiek, niektóre gry po prostu zawsze sprawdzają się na imprezie. Dorośli czy młodzież nie mogą bawić się jak dzieci? Nic bardziej błędnego! Balony na wodę czy bańki mydlane? Więcej pomysłów u nas w sklepie.

Może potrzeba wodzireja?

Czasem po prostu goście tak słabo się znają, że potrzeba kogoś, kto będzie nadawał tempo imprezie. W każdej grupie znajdzie się taki ktoś, który potrafi zabawić towarzystwo. Warto dać mu pole do popisu.

Gdy wszystko zawodzi…

Na tzw domówce, szczególnie tematycznej, można sięgnąć po koło ratunkowe i włączyć jakiś dobry film. Sprawdzi się tu film powiązany z tematem przewodnim imprezy, który uchodzi za kultowy, przy którego oglądaniu wszyscy bawią się doskonale.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!