muzycy z wąsem
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 znanych muzyków z wąsem

Ach ten wąs – dla jednych wyznacznik męskości, dla innych obciachu. Bez względu jednak na to, jak podchodzimy do sprawy zarostu między nosem i ustami, jest to rzecz, która z pewnością nas wyróżnia. Może dlatego wśród wąsaczy jest wielu polityków, aktorów i muzyków. Oto kilku znanych artystów, którzy kojarzą nam się z większym lub mniejszym wąsikiem.

Zaczynamy od Freddiego Mercury’ego, czyli legendarnego wokalisty zespołu Queen, który wyróżniał się nie tylko głosem, ale również stylem, na który składał się między innymi charakterystyczny wąs.

YouTube Preview ImageNasza kolejna gwiazda muzyki z wąsem to Carlos Santana, czyli meksykański wirtuoz gitary, który, naszym zdaniem, bez charakterystycznego zarostu wyglądałby co najmniej dziwnie.

YouTube Preview ImageKolejny wielki gitarzysta z włosami pod nosem to Jimi Hendrix, uznawany za jednego z najwybitniejszych muzyków w historii rocka. Postać kultowa, wyjątkowa i charakterystyczna nie tylko ze względu na wąsy 🙂

YouTube Preview ImageWąsaty epizod mieli również członkowie zespołu The Beatles. Początkowo grzeczni i ogoleni chłopcy w drugiej połowie lat 60 stali się długowłosymi artystami z wąsami. Według niektórych krytyków wraz z zarostem przyszła też do nich pewna dojrzałość muzyczna.

YouTube Preview ImageNa koniec jeszcze jeden muzyk z wąsem, czyli Lionel Richie, którego trudno jest sobie wyobrazić bez zarostu. Ten wokalista również zatem świetnie pasuje do naszego zestawienia.

YouTube Preview ImageJeżeli szykujecie imprezę z wąsem, utwory powyższych wykonawców powinny się na niej znaleźć obowiązkowo. Gadżety idealne na tego typu party znajdziecie w naszym sklepie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!