Klaps-filmowy
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 gadżetów idealnych na wieczór Oscarowy

6 gadżetów idealnych na wieczór Oscarowy

Wieczór oscarowy to wydarzenie, na które czeka wielu fanów kina na całym świecie. Jeżeli Wy również zamierzacie zarwać noc, by dowiedzieć się, kto otrzyma złotą statuetkę, warto zrobić to w gronie przyjaciół i jednocześnie zorganizować małą imprezę w filmowym stylu. Przyda się Wam wówczas kilka gadżetów, które pomogą stworzyć odpowiednią atmosferę.

Możecie zaskoczyć swoich gości i rozłożyć przed wejściem czerwony dywan, czyli symbol klasy, elegancji i luksusu. Każdy, kto na nim stanie poczuje się jak celebryta i od razu wkręci się w odpowiedni klimat.

gadżety na wieczór oscarowy - czerwony dywan

Świetnie sprawdzą się również imprezowe taśmy, którymi możecie oznaczyć strefę dla VIP-ów.

gadżety na wieczór oscarowy - taśmy imprezowe

Jeżeli chcecie podkreślić, że czeka Was wieczór (i noc) wśród gwiazd, możecie to zrobić za pomocą odpowiednich dekoracji ściennych, które ożywią miejsce spotkania i nawiążą do tematu przewodniego imprezy.

gadżety na wieczór oscarowy - dekoracje gwiazdy

Wieczór oscarowy to również okazja do zorganizowania konkursu filmowego lub obstawiania, w czyje ręce trafi ta wyjątkowa nagroda. Oczywiście osoba, która ma największą wiedzę lub wytypuje najwięcej laureatów zasługuje na wyróżnienie w postaci pamiątkowej statuetki.

gadżety na wieczór oscarowy - statuetka

Na koniec proponujemy dekorację kartonową, która świetnie sprawdzi się podczas sesji zdjęciowej z okazji oscarowej gali oraz sprawi, że Wasi goście poczują się, jak jej uczestnicy.

gadżety na wieczór oscarowy - dekoracja kartonowa

Powyższe pomysły oraz wiele innych propozycji gadżetów, strojów i dodatków nawiązujących do Hollywood i znanych postaci znajdziecie w naszym sklepie.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!