piosenki o pracy
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 piosenek na imprezę z okazji Święta Pracy

1 maja, czyli Święto Pracy to doskonała okazja, by zorganizować imprezę nawiązującą do zawodowej aktywności, codziennej harówki i ciężkiej roboty, ale również do zasłużonego wypoczynku, relaksu oraz zwykłego lenistwa. Przy jakiej muzyce najlepiej się bawić podczas takiego party? Zobaczcie naszą listę, na której umieściliśmy piosenki o pracy.

Hej junacy, hej chłopcy, dziewczęta. Wielu osobom Święto Pracy kojarzy się przede wszystkim z socjalizmem, zatem zaczynamy od piosenki „Do roboty” w wykonaniu Chóru Polskiego Radia.

YouTube Preview ImageKolejna propozycja to „Idę do pracy” w wykonaniu Elektrycznych Gitar. Pozytywny, rytmiczny i zabawny utwór, który pokazuje, że trudną drogę do pracy można pokonywać z szerokim uśmiechem na ustach – szczególnie, jeśli robimy to ostatni raz 😉

YouTube Preview ImageOczywiście nie każdy jest stworzony do pracy. Niektórzy mają dwie lewe ręce i nie mają ochoty wziąć się do roboty, o czym śpiewa Shakin’ Dudi w utworze „Au sza la la la”.

YouTube Preview ImageSą też tacy, którzy pracują z przyjemności i jeszcze sobie przy tym podśpiewują „Hej ho” – piosenkę znaną z bajki „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

YouTube Preview ImageCzasami jednak każdy by się trochę poobijał i wziął pieniądze za nic. Dlatego na naszej liście umieściliśmy również „Money for Nothing” zespołu Dire Straits.

YouTube Preview ImageNa koniec proponujemy The Beatles i „It’s been a Hard Day’s Night”. Pamiętajcie bowiem, że nawet po najtrudniejszym dniu w pracy wracacie do domu, gdzie macie czas dla siebie i najbliższych.

YouTube Preview ImageMoże znacie jakieś inne piosenki o pracy, które świetnie sprawdzą się podczas imprezy z okazji 1 maja? Jeżeli tak, napiszcie nam o tym w komentarzach.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!