piosenki na wakacje
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 piosenek, które wprowadzą Was w wakacyjny klimat

Słońce, relaks, zabawa i … dobra muzyka. Oto piosenki na wakacje, które pomogą Wam poczuć odpowiedni klimat oraz rozkręcić doskonałą imprezę, która nawiąże do gorącego lata, luzu i wypoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą.

Na początek proponujemy utwór „In The Summertime” w wykonaniu Mungo Jerry’ego, który wprowadza nas w doskonałą, wakacyjną atmosferę. Luźny, lekki i przyjemny kawałek, czyli to, czego latem nam potrzeba.

YouTube Preview Image


Marzycie o letniej, miłosnej przygodzie? Właśnie o niej opowiada taneczny utwór „Summer Nights” w wykonaniu Johna Travolty i Olivii Newton John, znany z kultowego musicalu „Grease”. Trochę zabawnie, trochę romantycznie i bardzo wakacyjnie

YouTube Preview ImageDla uczniów wakacje oznaczają przede wszystkim wolne od szkoły i nauki o czym należy informować głośno, wyraźnie i z rockowym zacięciem, tak jak to robi Alice Cooper w utworze „School’s Out” .

YouTube Preview ImageKolejna propozycja to polski kawałek, który również nastraja nas pozytywnie i wakacyjnie, zatem doskonale pasuje do naszej listy. Zespół Big Day i „W dzień gorącego lata”

YouTube Preview ImageMamy też coś z polskiej klasyki. „Lato, lato czeka” w wykonaniu Haliny Kunickiej doskonale sprawdzi się podczas wakacyjnej imprezy i z pewnością przypadnie do gustu młodszemu i starszemu pokoleniu.

YouTube Preview Image


Na koniec lekko, rytmicznie i energetycznie, czyli wakacyjny przebój zespołu Lady Pank – „Słońcem opętani”.

YouTube Preview Image


A jakie są Wasz ulubione piosenki na wakacje, które świetnie pasują na letnią imprezę? Zapraszamy do podzielenia się nimi w komentarzach.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!