piosenki w sportowym stylu
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 piosenek w sportowym stylu

Ruch i muzyka to świetne połączenie. I nie chodzi tu tylko o poruszanie się na parkiecie, ale również uprawianie sportu. Szczególnie, że jest kilka utworów, które kojarzą się nam z aktywnością fizyczną, pobudzają nas i świetnie działają jako motywatory. Zobaczcie naszą listę, na której umieściliśmy piosenki idealne do uprawiania sportu oraz na imprezę w sportowym stylu.

Zaczynamy od małego rozruchu, do którego świetnie pasuje piosenka „Start me up” w wykonaniu Rolling Stones.

YouTube Preview ImagePo rozgrzewce czas na odliczanie do startu, a to kojarzy nam się głównie z piosenką Europe „The Final Countdown”.

YouTube Preview ImageGdy już się rozkręciliśmy, potrzebujemy siły i motywacji, w czym z pewnością pomoże nam kawałek Survivor pt. „Eye of the tiger”. Utwór znany jest m.in. z filmu „Rocky”, oraz z zagrzewania do walki podczas wielu imprez sportowych.

YouTube Preview ImagePodobnie zresztą jak utwór „Seven Nation Army” zespołu The White Stripes, który pobudza zarówno kibiców jak i zawodników na stadionach i innych arenach sportowych.

YouTube Preview ImageTeraz coś dla zwycięzców. Chyba każdy sportowiec chciałby zaśpiewać „We Are The Champions”. Utwór zespołu Queen dedykujemy zatem wszystkim, którzy marzą o tym, by kiedyś stanąć na podium.

YouTube Preview ImageNa koniec proponujemy piosenkę w sportowym stylu z naszego, polskiego podwórka. Utwór „Z poradnika młodego zielarza” znany z filmu „Podróże Pana Kleksa”, czyli kwintesencja aktywnego życia – biegać, skakać, latać, pływać, w tańcu w ruchu wypoczywać…

YouTube Preview ImageA jaki jest Wasz ulubiony utwór w sportowym stylu, który zachęca do aktywności i ruszenia się z kanapy?

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!