1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 pomysłów na zabawne stroje idealne na Święto Pracy

Organizując imprezę z okazji 1 maja warto nawiązać do ludu pracującego, który tego dnia obchodzi swój dzień. Ciekawą opcją mogą się zatem okazać przebrania nawiązujące do charakterystycznych, popularnych zawodów. Zobaczcie zatem kilka naszych pomysłów na rzucający się w oczy strój na Święto Pracy.

Na początek proponujemy strój budowniczego – i to nie byle jakiego, lecz jednego z członków słynnego zespołu Village People. Ten przystojniak z pewnością zrobi niezłą furorę podczas imprezy z okazji 1 maja i nie tylko.

strój na Święto Pracy - budowniczy

Kolejna propozycja to stój strażaka, który z pewnością zadba o nasze bezpieczeństwo i zwróci na siebie uwagę otoczenia.

strój na Święto Pracy - strażak

Przyda się również strój lekarza, który zadba o nasze dobre samopoczucie oraz o to, by nasze ciśnienie podczas imprezy utrzymywało się na odpowiednio wysokim poziomie.

strój na Święto Pracy - lekarz

Pomocną dłoń lekarzowi zawsze może podać urocza pielęgniarka, która ma doskonałe podejście do pacjentów i postawi na nogi każdego, bez względu na stan.

strój na Święto Pracy - pielęgniarka

Ciekawą propozycją jest również strój pracownicy fabryki w stylu lat 40, która nie boi się żadnych wyzwań i doskonale poradzi sobie z każdym zadaniem.

strój na Święto Pracy - pracownica fabryki

Na koniec mamy dla Was strój sekretarki, ponieważ papierkowa robota jest równie ważna jak ta typowo fizyczna. Tym bardziej, że w tym przypadku pełni się jeszcze trudne funkcje reprezentacyjne.

strój na Święto Pracy - sekretarka

Powyższe pomysły na strój na Święto Pracy oraz inne propozycje kostiumów na wiele różnych okazji znajdziecie na naszych stronach.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!