przeboje reggae
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 przebojów reggae na imprezę

Chcesz stworzyć luźną i swobodną atmosferę podczas imprezy? Zadbaj o znane i lubiane przeboje reggae, dzięki którym wprowadzisz uczestników zabawy w odpowiedni klimat. Przygotowaliśmy dla Was listę utworów, które powinni kojarzyć wszyscy i które doskonale sprawdzą się nie tylko podczas Reggae Party.

Zaczynamy od artysty chyba najbardziej kojarzonego z tym stylem, któremu przypisuje się popularyzację muzyki reggae. Oczywiście chodzi o Boba Marleya. Proponujemy zatem jeden z jego największych przebojów – „Could You Be Loved”

YouTube Preview ImageKolejna propozycja to Inner Circle – zespół z Jamajki, który na swoim koncie ma kilka typowo imprezowych hitów, w tym „Sweat” znane również jako „A La La La Long”

YouTube Preview ImageOczywiście nie tylko Jamajczycy potrafią grać reggae, czego przykładem jest brytyjski zespół UB40. Jednym z ich najbardziej znanych utworów jest wersja „Red Red Wine” z 1983 roku.

YouTube Preview ImagePrzeboje reggae mają na swoim koncie również Duńczycy. W gorące, jamajskie klimaty przenosi nas bowiem zespół Laid Back i ich utwór „Sunshine reggae”.

YouTube Preview ImageZ polskiego podwórka proponujemy z kolei kultowy zespół Daab i jeden z ich najbardziej popularnych kawałków – „Ogrodu serce”

YouTube Preview ImageNa koniec zespół nieco młodszy, za to bardzo energetyczny, który doskonale sprawdza przy próbach rozruszania imprezowego towarzystwa. Vavamuffin z utworem „Vava To”.

YouTube Preview ImageWedług nas powyższe przeboje reggae łączą w sobie luz i energię, dzięki czemu świetnie sprawdzą się podczas imprezy. A jakie są Wasze ulubione kawałki z tego gatunku?

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!