piosenki na beach party
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

9 piosenek doskonałych na Beach Party

Organizujecie Beach Party i zastanawiacie się na playlistą? Mamy dla Was kilka propozycji utworów, które różnią się stylem, ale łączy je jedno – wszystkie kojarzą się z latem, słońcem lub plażą, zatem świetnie pasują tego typu imprezę.

Podczas Beach Party doskonale sprawdzą się utwory zespołu The Beach Boys, które przeniosą nas na kalifornijskie plaże lat 60. Jeżeli chcecie poczuć fajne, letnie wibracje proponujemy kawałek „Good Vibrations”.

YouTube Preview Image

Dobre wibracje niesie ze sobą również muzyka Boba Marleya. W odpowiedni, słoneczny klimat wprowadzi nas np. „Sun is shining”

YouTube Preview Image

Pozostajemy w klimacie reggae, choć nieco przyspieszamy tempo. Inner Circle i utwór „Sweat” znany głóeniw jako „A La La La La Long …”

YouTube Preview Image

Jak jest plaża, to powinno być słońce, a jak jest słońce, to powinno być gorąco. Zatem nasza kolejna propozycja to Nelly i „Hot In Herre”

YouTube Preview Image

Kolejny, bardzo słoneczny kawałek to Beyonce i „Standing On The Sun”

YouTube Preview Image

Znowu cofamy się do lat 60 i amerykańskich plaż, na których królował Brian Hyland ze swoją piosenką „Itsy Bitsy Teenie Weenie Yellow Polka Dot Bikini”, która opowiadała o takim małym, malusieńkim, takim tyci, tyciusieńkim, żółtym bikini w kropki.

YouTube Preview Image

Pamiętacie serial „Słoneczny patrol”? Jeżeli tak, to z pewnością kojarzycie również utwór „I’ll Be Ready” 🙂

YouTube Preview Image

Na koniec proponujemy coś z polskiego podwórka, czyli energetyczny kawałek „Lato 2010” w wykonaniu zespołu Sami …

YouTube Preview Image

…oraz spokojniejszy utwór również kojarzący się z plażą i latem, czyli „Historia jednej znajomości” Czerwonych Gitar.

YouTube Preview Image

Powyższe utwory mają różny klimat i pochodzą z różnych czasów, ale naszym zdaniem każdy z nich pomoże Wam rozkręcić dobrą zabawę podczas Beach Party. Życzymy zatem udanej imprezy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!