babski wieczór
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Babska impreza

Jeśli chodzi o sprawy, o których nie rozmawia się przy mężczyznach i otwartych drzwiach, to należy do nich temat babskiej imprezy. Babska solidarność, czy w nią wierzymy, czy też nie – istnieje. Przyjaźń wymaga zaś dbania o nią, w tym regularnych spotkań z odpowiednim klimatem. Nie ma lepszej okazji do wzmocnienia więzi z koleżankami, niż babska impreza właśnie.

Akcesoria na babską imprezę

Podobno kobiety, a plotki głoszą, że niektórzy faceci także, potrafią zrobić coś z niczego. Nie będziemy tu jednak mówić o najlepszym przepisie na przysłowiową zupę na gwoździu. Skoro już mamy tworzyć klimat spotkania w gronie kobiet, to warto uczcić ten moment jak należy. Nie wszystkie dekoracje i akcesoria muszą być wykonane w pocie czoła przez główną organizatorkę i jej koleżanki. Jest naprawdę ogromny wybór gotowych dekoracji do aranżacji przestrzeni na party.

<garden party

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Jeśli chodzi o babską imprezę, to można się spodziewać, że każda z uczestniczek znajdzie coś dla siebie. Można się postarać, bo przecież każde spotkanie jest niezapomniane, a może mieć jeszcze lepszą oprawę, niż wszystkie inne dotąd. Wszystkie uczestniczki mogą na przykład ubrać zabawne koszulki, choć z reguły panie lubią różnić się jedna od drugiej. Jeśli zatem pragniemy czegoś oryginalnego i kobiecego, to wśród lepszych rzeczy na taką okazję jest boa z piór. Tu można zaszaleć z kolorami.

Babska impreza – w najlepszym towarzystwie

Babska impreza powinna być taka, jak jej uczestniczki, co oznacza czasami spore różnice zdań. Wystarczy jednak pomysł i chęć do zabawy, a kolejnym krokiem może być wybór stylu zabawy. Zawsze na czasie będzie impreza tematyczna. Tu mamy naprawdę szalony wybór kostiumów i akcesoriów. Wystarczy wybrać, czy lepiej wyglądamy w strojach policjantek, stylizowanych na lata dwudzieste, czy w przebraniach zwierząt, uroczych cyrkowców lub indianek. Może zaś jedyne, o czym marzycie to sączyć drinki w ładnych kieliszkach na imprezie meksykańskiej albo hawajskiej.

Jeszcze więcej dekoracji

babska impreza - parasolki
Jeśli mamy stroje, to przydadzą się też dekoracje takie, jak baloniki, girlandy, rozety i tak lubiane ostatnio pompony. Stworzą klimat może nie buduarowy, kojarzony zresztą z kobiecością i czarem, ale zdecydowanie uatrakcyjnią imprezę. Do tego proponujemy wyjątkowo atrakcyjne wizualnie dekoracje papierowe z pasków krepy w połączeniu z balonami, rozetami i pomponami. Mamy zupełnie nowe, inne podejście do tego typu dekoracji. Pozwalają na wykorzystanie ich do dużych form, a te sprawdzą się w pomieszczeniu ale i na przyjęciach w ogrodzie. Kobiety to już nie dziewczęta, bawią się na inną skalę. Bywają wiedźmami…, są też czarodziejkami! Przeobrażają otoczenie, zmieniają dekoracje, przygasa światło i… zmienia się cały świat wokół nich. Na tym też polega kobiecość.

Jak one imprezują? Dekoracje także na stół

Wybór strojów i muzyki pozwala zaszaleć, jednak nie zapominajmy o stole z przekąskami. Tam też da się wpleść ładne akcesoria i dekoracje. Niektóre akcenty pozwolą na pierwszy rzut oka ocenić, że ma tu miejsce babska impreza. Czy sądzicie, że jeśli jakiś zbłąkany mężczyzna trafi przypadkiem w to miejsce, to poczuje, że znalazł się w niewłaściwym czasie zupełnie nie tam, gdzie powinien? Oryginalne dekoracje pozwolą wam wczuć się w klimat i uczynią zabawę niezapomnianą.

babska imprezaWystarczy jeszcze zadbać o rozrywki. Jeśli babska impreza łączy się w jakiś sposób z inną okazją, na przykład wieczorem panieńskim lub urodzinami, to można wymyślić prezent. Dobry może być kupon voucher do SPA dla przyszłej panny Młodej lub solenizantki. Dla zabawy ukryjmy go wśród słodyczy w zabawnej piniacie. Niech obdarowana sama go odnajdzie. To konkurencja w sam raz na takie party.

Wieczór, kiedy imprezują kobiety jest zawsze wyjątkowy, a można go uczynić trochę innym, jeszcze bardziej wyjątkowym. Starają się codziennie dla innych, więc są też warte wszystkiego, co najlepsze. Przekonaj się, jak dobrze może wyglądać Twoja babska impreza.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!