Dekoracje na rocznicę ślubu
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Dekoracje na rocznicę ślubu

dekoracje na rocznicę ślubu - 50Rocznica ślubu, bez względu na to która, jest bardzo ważnym wydarzeniem, które potrzebuje odpowiedniej oprawy. Urządzenie przyjęcia z tej okazji, jest w zasadzie koniecznością. Czy zrobią to sami małżonkowie, czy też będzie to przyjęcie zorganizowane dla nich przez bliskich, ma już mniejsze znaczenie. Liczy się przede wszystkim odpowiedni klimat i dekoracje na rocznicę ślubu tak, by tego typu impreza na długo zapadła w pamięci.

dekoracje na rocznicę ślubu - tabliczkiWarto zacząć przede wszystkim od tego, którą rocznicę będziemy świętować. Na tej podstawie dopiero dobiera się odpowiednie dekoracje. Chodzi tu przede wszystkim o podział na srebrne, złote czy diamentowe gody. W zależności od tego dobieramy kolorystykę dekoracji. Srebrne gody następują w chwili obchodzenia 25lecia ślubu, złote to 50 rocznica ślubu, a diamentowe 60-lecie. Pośrednie rocznice dekoracje na rocznicę ślubu - sercerównież mają swoje specjalne nazwy, ale nie zawsze przywiązujemy w nich tak wielką wagę do kolorystyki. Chcąc uczcić rocznicę mniej utytułowaną, mamy więc większe pole do popisu i możemy bardziej swobodnie dobierać odpowiednie dekoracje na rocznicę ślubu, bez z góry narzuconych przez tradycję trendów. Wtedy sięgamy po to, co nam się najbardziej podoba. Mogą to być baloniki w kształcie serduszek, różne, dekoracje na rocznicę ślubu - girlandasłodkie elementy takie jak serwetki, proporczyki, bileciki itp. W wielu przypadkach po prostu sięgamy po rzeczy, które równie dobrze sprawdzały się na imprezie walentynkowej.

Organizując rocznicę ślubu trzeba jednak pamiętać, żeby nie przesadzić z ilością różnego rodzaju dekoracji. Naprawdę, wystarczą trzy, góra cztery większe akcenty oraz kilka pomniejszych, ale współgrających z tymi głównymi. W ten sposób wystrój sali będzie stylowy. Przesyt może sprawić, że tak naprawdę dekoracje nas przytłoczą.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!