1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Fryzury z lat 80

fryzury z lat 80Lata 80 to dekada, w której fryzura miała duże znaczenie i musiała być widoczna. Trendy, dotyczące strzyżenia i układania włosów wyznaczały gwiazdy filmu i estrady, dla których był to często znak rozpoznawczy. Charakterystyczne, kolorowe, rzucające się w oczy, niekiedy dziwaczne fryzury z lat 80 świetnie sprawdzą się podczas przebieranej imprezy nawiązującej do tego okresu. Świetnym pomysłem jest zorganizowanie z tej okazji konkursu na najlepsze uczesanie nawiązujące do tych lat.

Jak się uczesać na imprezę w stylu lat 80? Na pewno odważnie. Oto kilka przykładów 🙂

Dla niej

Fryzury w stylu wczesnej Madonny, Cher, Tiny Turner czy Ciny Lauper, czyli grzywka Alfa, fantazyjne loki, gofrowane włosy lub burza natapirowanych włosów plus mocny makijaż. Jeśli chcemy natapirować włosy, by wyglądać jak gwiazda z lat 80 potrzebujemy przede wszystkim odpowiedniego grzebienia i duuużo lakieru. 🙂

Dla niego

Męskie fryzury z lat 80 często nie różniły się wiele od fryzur damskich. Burza loków w stylu młodego Jona Bon Jovi czy natapirowane włosy w stylu wokalisty The Cure będą więc świetnym pomysłem na imprezę nawiązującą do tych lat. Oczywiście doskonale sprawdzą się również fryzury na tzw. czeskiego hokeistę czyli jak śpiewał Kazik „krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie”.

Może peruka?

Dla tych, którzy mają za krótkie włosy lub po prostu nie chce im się układać majestatycznych fryzur proponujemy peruki stylizowane na fryzury z lat 80, które z pewnością zrobią na innych spore wrażenie, pozwolą zaoszczędzić czas i świetnie sprawdzą się podczas przebieranej imprezy.

fryzury z lat 80 - peruka karbowana

fryzury z lat 80 - peruka kolorowa

fryzury z lat 80 - peruka rock

fryzury z lat 80 - peruka dla niego

fryzury z lat 80 - peruka czarna

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!