1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Harlem Shake

Najpierw jedna osoba zaczyna tańczyć w miejscu, w którym nikt by się tego nie spodziewał, ale nie zwraca na siebie żadnej uwagi. Po chwili towarzyszy jej tłum ludzi przebranych w dziwne stroje, którzy szaleńczo poruszają się w rytm utworu DJa Baauera. Harlem Shake niczym wirus opanowuje internet i jest prawdziwym hitem w sieci, a twórcy krótkich filmików cały czas zaskakują nas swoją pomysłowością.

Gdy tylko słyszymy charakterystyczne „Con los terroristas” nasze ciało bezwiednie zaczyna się poruszać, by po chwili wpaść w taneczny szał. Podobno wszystko zaczęło się od tego filmiku:

Następne filmy posypały się jak lawina. Charakterystyczny taniec zaprezentowali przedstawiciele największych korporacji, żołnierze, sportowcy oraz wiele innych osób mających trochę czasu i ciekawy, czasami mocno absurdalny pomysł. Również Polacy nie są w tyle i chętnie nagrywają tego typu filmiki. Oto zbiór kilku z nich:

Który z nich najbardziej się Wam podoba? A może macie własny pomysł na Harlem Shake. Z pewnością jest to ciekawy pomysł na rozkręcenie dobrej imprezy, a w jego realizacji pomogą Wam nasze kostiumy

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!