impreza w egipskim stylu
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Impreza w egipskim stylu, czyli mała podróż w czasie

Mieszkańcy starożytnego Egiptu doskonale wiedzieli, co to jest dobra zabawa i wiele czasu poświęcali rozrywkom. Zorganizowanie tematycznej imprezy w egipskim stylu wydaje się zatem świetnym pomysłem na zabawę nawiązującą do dawnych lat. Oto kilka porad, które pomogą Wam zorganizować tego typu party.

Wystrój

Przede wszystkim zadbajmy o dekoracje i ozdoby, z którymi kojarzy się nam Egipt i które pomogą nam stworzyć odpowiedni klimat imprezy. Przydadzą się nam gadżety nawiązujące do piramid, egipskich bóstw, czy kotów, które w Egipcie były uważane za zwierzęta święte. Możemy sami spróbować wykonać malowidła ścienne (najlepiej na dużym kawałku kartonu) nawiązujące do tych, które znamy ze starożytności. Pamiętajmy też, że Egipt to nie tylko pustynia, ale również oazy i żyzne tereny wzdłuż Nilu, zatem charakter tego miejsca oddadzą również palmy.

Stroje

Odpowiednio dobrane kostiumy to podstawa tematycznej imprezy. W tym przypadku z pewnością świetnie sprawdzą się stroje królowej Kleopatry, jednego z faraonów, egipskich bóstw lub mumii, która opuściła zaciszny grobowiec i zamierza się zabawić w dobrym, starożytnym stylu.

impreza w egipskim stylu - stroje egipskie

Muzyka

Muzyka ze starożytnego Egiptu raczej nie ma szans na zdobycie dzisiejszych list przebojów, a w ciągu mijających wieków nasz gust nieco się zmienił. Raczej nie kojarzy się nam ona z taneczną imprezą, ale z pewnością świetnie sprawdzi się jako tło nawiązujące do tematu zabawy i podkreślające jej klimat.

YouTube Preview Image

Impreza w egipskim stylu może się okazać świetnym pomysłem na tematyczne party. Jeżeli szukacie strojów, gadżetów i dodatków nawiązujących do starożytności, zapraszamy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!