1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Impreza gangsterska

impreza gangsterska - kapeluszPrzebierane imprezy, z dobieraniem strojów, dekoracji, zawsze są najciekawsze. W ostatnim czasie są szczególnie popularne. Tematycznie są najczęściej powiązane z latami 20 lub 30 ubiegłego wieku. To lata, gdy w Stanach panowała prohibicja, rozwijały się więc gangi przemycające alkohol. Tamten świat wydaje się nam pociągający m.in. dlatego, że powstało wiele naprawdę dobrych kinowych produkcji. Impreza gangsterska może się więc okazać ciekawym pomysłem na przebieraną zabawę.

Od czego zacząć przygotowania

impreza gangsterska - strój dla niejTamten świat to przede wszystkim garnitury w prążki, kapelusze z taśmą, szelki i pistolety. Jeżeli więc szykuje się nam impreza gangsterska, po prostu musimy zgromadzić cały ekwipunek. Jest na szczęście w czym wybierać. Garnitury, kapelusze, krawaty i nakładki na buty, wszystko znaleźć można w naszym sklepie .Stroje gangsterskie dla panów, to podstawa, ale nie brakuje również odpowiednich akcesoriów impreza gangsterska - garniturdla pań, czy nawet dla dzieci.

Wystrój sali

Tu przede wszystkim chodzi o atmosferę, sam wygląd sali ma zdecydowanie drugoplanowe znaczenie. Powinno się błyszczeć, więc w stroikach na stoły możemy użyć sztucznej biżuterii, szczególnie imitacji pereł. Na ścianach lub w ważniejszych miejscach można się pokusić o drobne detale, jak specjalna taśma impreza gangsterska - taśmaoznajmiająca, że w tym właśnie miejscu trwa impreza gangsterska.

Odpowiednia muzyka

Tu sprawdzi się ścieżka dźwiękowa z „Ojca Chrzestnego” lub głosy oddające klimat tamtych lat, Frank Sinatra, Areta Franklin, Barry impreza gangsterska - dmuchany karabinWhite czy Louis Armstrong. Największe wrażenie na sali imprezy gangsterskiej zrobiłby oczywiście śpiewający pianista.

Urządzenie imprezy gangsterskiej, która na długo zapadnie w pamięć gości, wcale nie jest takie trudne. Podstawą jest tu uprzedzenie zaproszonych, by faktycznie zadbali o odpowiednie stroje a także swój własny dobry humor.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!