1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Impreza mundurowa

impreza mundurowa„Za mundurem, panny sznurem” ale i panom trudno powstrzymać się, gdy widzą kobietę w mundurze. W tego typu stroju każdy wygląda dobrze, eksponując swoją sylwetkę. Mundur po prostu działa na naszą wyobraźnię, zatem impreza , podczas której goście zobowiązani są do przyjścia w przebraniach policjantów,marynarzy,strażaków , pilotów lub żołnierzy z pewnością będzie należała do udanych i niezapomnianych. W naszym sklepie znajdziecie wiele pomysłów na przebrania i dodatki idealne na party pod hasłem „impreza mundurowa”. 

impreza mundurowa - niegrzeczna policjantkaNiegrzeczna policjantka to chyba jedna z fantazji, która jest wspólna dla większości panów. Z kolei panie z reguł marzą o tajemniczych i niebezpiecznych policjantach lub umięśnionych marynarzach lub panach ze służb specjalnych albo drużyn szturmowych impreza mundurowa - marynarznp. amerykańskiego SWAT. Nie znaczy to wcale, że trzeba się ograniczać jedynie do tych strojów, bo możliwości i wybór, są ogromne, a pojęcie impreza mundurowa wbrew pozorom bardzo szerokie.

Podczas tego typu zabawy doskonale sprawdzą się dekoracje z akcentami moro, talerzyki , kubeczki. Warto porozrzucać po sali gadżety takie, jak np. plastikowe pistolety np. na wodę. Na ścianach można porozwieszać taśmy policyjne, jak z miejsca impreza mundurowa - swatzbrodni lub siatkę maskującą, na której można powiesić różne akcesoria dekoracyjne.

Po jaką muzykę warto sięgać na takich imprezach? Ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością muzyka filmowa np. ścieżka dźwiękowa z serialu „ Policjanci z Miami”, „ Crime Story”, bo to klasyka, wszyscy te dźwięki rozpoznają, podobnie jak muzykę z „ Akademii Policyjnej”. Jeśli nie lubimy muzyki filmowej, możemy sięgać po wszystko co wpada w ucho. Najbardziej bowiem liczy się klimat i to przy czym się dobrze bawimy.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!