1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Impreza w stylu Hollywood

Hollywood - dekoracjaJak dobrze się bawić, nie wydając przy tym zbyt wiele a mimo to otoczyć się luksusem? Najprostszym sposobem jest zorganizowanie imprezy w stylu Hollywood. Wcale jednak w tym celu nie musimy kupować sukni za kilka tysięcy złotych, pereł i diamentów by lśnić. Wystarczy tylko odpowiednia dekoracja i grupka ludzi, z którymi zawsze dobrze się bawimy. W naszym sklepie znajdziecie odpowiednie stroje i dekoracje, które przeniosą Was do  świata celebrytów.

Hollywood - czerwony dywanJako dekoracja sprawdzą się plakaty z kinowych hitów, złote i białe balony. Ogólnie te dwa kolory powinny dominować. Złoto od wieków łączone jest z bogactwem i odpowiednio wysoką pozycją społeczną. Dziś więc otaczając się tym kolorem, chociaż na chwile wkraczamy w świat blichtru i możemy się poczuć jak w Hollywood.

Panowie obowiązkowo powinni założyć garnitury i imitacje złotych łańcuchów, bransolet i sygnetów. Hollywood - strój MarilynPanie, do sukienek powinny również założyć imitacje drogiej biżuterii. Same suknie warto własnoręcznie podrasować, dodając do nich jakieś akcenty dekoracyjne, by wyglądały bardziej unikatowo. Można też przebrać się za konkretne postacie znane ze szklanego ekranu. To okazja by chociaż raz poczuć się jak celebryta na czerwonym dywanie. Jeśli chcemy stworzyć klimat Hollywood warto więc przed wejściem rozciągnąć takowy, przyozdobić go po bokach złotymi taśmami.

Ważny jest również wybór odpowiedniej muzyki.Wiadomo, że Hollywood to świat filmu. Śmietanka towarzyska rozmawia, pije, czasem coś przekąsi, rzadko tańczy. Mamy niepowtarzalną okazję poczuć ten klimat, warto więc się do tej tendencji dostosować. Zresztą czy wszyscy nasi znajomi tańczą? W świecie, gdzie uwiązani jesteśmy między domem a pracą, nie mamy czasu na rozrywki, czy chociażby na rozmową z ludźmi. warto przy takiej okazji to nadrobić przemierzając sale majestatycznym krokiem z kieliszkiem szampana w ręku.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!