1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Impreza w stylu PRL

impreza w stylu prl - zestaw retroCzasy PRL-u wracają do nas w zaskakującej formie, nagle wszystko co jest z nimi związane, jest trendy. Moda na kicz, tak to w zasadzie można podsumować. Ludzie w tamtych czasach cieszyli się tym co mieli, a że mieli niewiele, cieszyli się samym życiem. Domy urządzane były w sposób przypadkowy, tym co akurat udało się upolować stojąc w kilometrowych kolejkach. Co zrobić, by impreza w stylu PRL, by była ona jak najbardziej wiarygodna?

Przede wszystkim postawić na minimalizm wystroju. Stoliki bez obrusów lub przykryte impreza w stylu prl - peruka lata 80ceratą, najlepiej w owoce (jabłka, śliwki lub truskawki). Hitem byłyby musztardówki służące jako wazoniki do kwiatków! Jeśli kwiatki to tylko goździki. Jeśli nie dysponujemy słoiczkami po musztardzie, można je zastąpić kubeczkami po Nutelli.

impreza w stylu prl - strój dresiarzaNa ścianach powinny obowiązkowo pojawić się plakaty rodem z PRL-u , przed powieszeniem ich, warto je trochę podniszczyć, by wyglądały na stare. Takie plakaty można bez problemu kupić w internecie. Warto w rogu ułożyć stertę starych gazet, a obok nich kilka rolek papieru toaletowego z makulatury.

By podkreślić klimat tamtych lat, impreza w stylu PRL musi mieć odpowiednie menu. Nie może zabraknąć kiszonych ogórków, śledzi, flaków i bigosu. Wszystko podane w sposób impreza w stylu prl - okulary muchamaksymalnie prosty, bez dekoracji. Warto postarać się również o odpowiednie słodycze, takie jak cukierki irysy i krówki, oranżadki w proszku, płaskie lizaki, ciasta herbatniki i oczywiście gumy kulki.

Goście powinni mieć na sobie odpowiednie dla klimatu tamtych lat przebrania, np., peruki typu mokra włoszka, fartuchy, czapki uszatki, wielkie okulary. Kobiety obowiązkowo powinny mieć na sobie tanie rajstopy lub skarpetki typu podkolanówki. Jako tło muzyczne, warto sięgnąć po przeboje z tamtych lat. Z pewnością zabawa będzie przednia.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!