1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Kicz party

kicz partyCzy ktoś powiedział, że impreza musi być starannie zaplanowana, w odpowiednim stylu, stonowana i uczesana? Przecież tu chodzi o dobrą zabawę! Dobra zabawa to również wszelkie przerysowania, które świadczą o poczuciu humoru. Precz ze snobizmem, organizujemy kicz party! U nas znajdziecie odpowiednie dekoracje oraz stroje dla niej oraz dla niego, które świetnie pasują na tę okazję.

kicz party - królowa parkietuKicz party kojarzy nam się z tym, co jest wyszydzane, do czego nikt nie chce się na co dzień przyznawać. Dlatego wiele osób słucha np. muzyki disco polo, kryjąc się z tym faktem przed znajomymi. Zdarza sie też, że nie przyznajemy się do partnera czy partnerki, gdy ubiera się jak król lub królowa kiczu. Trzeba mieć naprawdę ogromny dystans do siebie, by przyznać się do czegoś kiczowatego. Czy odważymy się ubrać tak na imprezę? Jasne, przecież to możliwość by czuć się zupełnie swobodnie, bawić się tak, jak mamy na to ochotę!

kicz party - strój dresiarzaOkresem wszechobecnego kiczu były lata 80-te. Dziś wiele osób wspomina te czasy z prawdziwym rozrzewnieniem. Kicz pozwalał się oderwać od naprawdę burej rzeczywistości. Jeśli chcemy zorganizować szaloną imprezę w takim stylu, warto inspirować się tym, co wtedy było modne. Błyszczące, kolorowe stroje, z wielkimi falbanami, tapirowane włosy dla Pań. Z kolei dla facetówjJasne garnitury i ciemne buty, białe skarpetki do czarnych butów, dresy lub błyszczące dodatki. Niektórzy mogą stwierdzić, że podczas kicz party im jest gorzej, tym jest lepiej 😉

kicz party - perukaDekoracje powinny być równie niedorzeczne. Barwne, bez konkretnego motywu przewodniego. Balony w różnych kolorach powiązane w wielkie grona. Duża ilość brokatu i obowiązkowo błyszcząca kula pod sufitem. Dobór muzyki jest oczywisty. Przeboje ABBY, a z lokalnego podwórka Papa Dance, utwory Lombardu, Lady Panku. Z pewnością sprawdzą się również przeboje tzw. muzyki chodnikowej. Gwarantujemy, że kicz party może się okazać doskonałą, szaloną imprezą.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz