1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Pirackie urodziny

urodziny pirackieAhoj przygodo!! Czas rozstawić żagle wyobraźni i wyruszyć w wyimaginowany, urodzinowy rejs po morzach uśmiechu i oceanach dobrej zabawy. Pozwól swojemu dziecku zmienić się w kapitana statku pełnego nieustraszonych korsarzy i zorganizuj mu niezapomniane pirackie urodziny.

Przy organizacji tego typu przyjęcia dużą rolę gra wystrój, na który składają się zarówno talerzyki, kubeczki i serwetki z których uśmiecha się zabawny „Jolly Roger”, jak i balony i flagi, które w miejscu kinderbalu stworzą klimat niczym z pirackiego statku.
pirackie urodziny

Zadbajmy też o zagospodarowanie czasu naszych małych piratów. Przyda się do tego m.in. gra dla dzieci PIRATE BOUNTY polegająca na przyklejeniu naklejek w odpowiednim miejscu planszy – oczywiście z zawiązanymi oczami.
piracka gra imprezowa

Dzieciakom z pewnością spodoba się również piniata w kształcie pirata w środku której możemy ukryć skarb w postaci słodyczy.

PIrackie urodziny to jest to! Po tak zorganizowanym kinderbalu jeszcze długo będziecie słuchać „morskich opowieści” o przygodach podczas przyjęcia dla dzieci z udziałem małych korsarzy.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!