1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Pomysł na imprezę z wąsem

pomysł na imprezę z wąsemCoraz chętniej urządzamy imprezy tematyczne, na które wszyscy przychodzą przebrani. Tematy przewodnie imprez są różne, niektóre już dość oklepane. Z tego powodu wiele osób wciąż poszukuje inspiracji. Poszukiwane są jak najbardziej oryginalne pomysły na zabawę. Raz są to imprezy tematycznie powiązane z tym, co dzieje się aktualnie w świecie filmu czy sportu. Czasem są to imprezy, których tematyka jest całkowicie spontaniczna. My proponujemy pomysł na imprezę, której motywem przewodnim będą wąsy .

pomysł na imprezę z wąsem - FrancuzWybór dodatków do strojów jest dosyć spory, więc każdy znajdzie coś, co urozmaici jego stylizację. Wąsaczem na imprezie może zostać nie tylko mężczyzna, panie również mogą przebierać się w stroje motocyklistów, traperów itp. i doklejać sobie imponujące wąsiska. Ewentualnie można ustalić, że panie pomysł na imprezę z wąsem - gringoubierają się olśniewająco w typowo damskie kreacje, a wąsami dekorują się jedynie panowie. Oprócz wąsów warto sięgnąć po wiele innych gadżetów by urozmaicić postać. Meloniki, efektownie kapelusze, apaszki, binokle. Wszystko zależy od tego, jak chcemy uatrakcyjnić postać naszego wąsacza.

pomysł na imprezę z wąsem - naklejkiWarto też zadbać o wystrój sali i stołu. Przydadzą nam się wąsy na patyku, słomki, kubeczki do napojów, talerzyki, serwetki. A może babeczkę z wąsikiem? Ogranicza nas tylko własna pomysłowość! Bawmy się w ciekawe dekoracje przekąsek, drinków itp. Tak naprawdę sięgając po kilka elementów dekoracyjnych, stworzyć naprawdę ciekawe rzeczy.

pomysł na imprezę z wąsem - kubkiPomysł na imprezę z wąsem potrzebuje odpowiedniej oprawy muzycznej, tu warto sięgać po przeboje sławnych wąsaczy, lub ścieżkę dźwiękową z filmów, gdzie pojawiali się charakterystyczni wąsacze. Village People, Freddie Mercury, Frank Zappa, Carlos Santana, Lionel Richie, Gogol Bordello, Motorhead, The Beatles, George Michael to tylko niektóre z propozycji. Możliwości jest dużo, ważne jest w zasadzie tylko to, by wybrać coś, co spodoba się wszystkim gościom. Warto sięgać po klasykę, po utwory, które wszyscy znają. Wtedy impreza rozkręca się szybko i jest zawsze jedną z tych, które długo się pamięta.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!