Silver Party
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Silver Party – pomysł na gustowną imprezę

Elegancko i trochę w stylu retro. Z klasą, ale jednocześnie na luzie. Silver Party to świetny pomysł na imprezę, która pozostanie w pamięci jej uczestników i pozwoli zrobić na nich wrażenie. Charakterystyczne, srebrne dekoracje z naszej kolekcji w prosty i szybki sposób pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę, która wpłynie na doskonałe samopoczucie gości. Kiedy warto zorganizować tego typu przyjęcie i na co warto wówczas zwrócić uwagę? Oto kilka naszych sugestii.


Silver Party - całość

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Srebrne dekoracje idealne na różne okazje

Ten kolor jest ostatnio na topie i doskonale sprawdzi się przy niejednej okoliczności – oczywiście mowa tu o imprezach dla dorosłych, ponieważ w przypadku kinderbalu lepiej postawić na nieco żywsze barwy. Srebrna otoczka idealnie pasuje m.in. na wieczór panieński, jeśli nie chcemy epatować różem i zależy nam na stworzeniu spójnego klimatu. To również świetny pomysł na osiemnastkę – szczególnie w przypadku dziewczyn – a także inne, urodzinowe imprezy. Tego typu dekoracji nie unikniemy wręcz podczas 25 rocznicy ślubu, czyli tzw. Srebrnych Godów – bo czy można mieć wówczas inny pomysł na przystrojenie stołu oraz miejsca zabawy? Generalnie, impreza pod hasłem Silver Party kojarzy nam się z wieloma okazjami, i co najważniejsze, każda z nich jest dobra.

Silver Party -stół

Prostota i elegancja

To, co urzeka nas w tym stylu, to pewna surowość i bezpretensjonalność połączona z szykiem i swoistą wytwornością. Stworzenie “srebrnego klimatu” podczas imprezy jest w gruncie rzeczy bardzo proste i polega przede wszystkim na odpowiednim doborze dostępnych dekoracji i akcesoriów.

Słomki PARTY GIR
Słomki
Pudełka na przekąski
Pudełka na przekąski
Balon foliowy
Balony literki

Produktów, które świetnie pasują do Silver Party jest naprawdę sporo i każdy z łatwością dopasuje je do konkretnej okazji oraz atmosfery, jaką zamierza stworzyć. Zdecydowanie polecamy w tym przypadku rozwiązania proste, ale zarazem efektowne. Srebrne dekoracje nie muszą być bowiem wyszukane, by zrobić wrażenie na odbiorcach. Wystarczy, że będą odpowiednio dobrane.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!