strój strażaka
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój strażaka. 4 propozycje strojów na gorącą imprezę

Kobiety podziwiają strażaków za ich odwagę oraz stałą gotowość do pomocy innym i ratowania cudzego życia. W końcu jest to zawód cieszący się ogromnym zaufaniem społecznym. Jeżeli więc podczas przebieranej imprezy zamierzacie zwrócić na siebie uwagę płci pięknej, strój strażaka może się okazać strzałem w dziesiątkę. Oto kilka pomysłów na kostiumy strażackie, które raczej rozpalą, niż ugaszą atmosferę i z pewnością pomogą Wam zabłysnąć.

Na początek proponujemy niebieski strój strażaka, który chętnie rzuca się w wir najgorętszej zabawy i nie potrzebuje zbyt wiele czasu, by być gotowym do akcji. Z pewnością więc zrobi wrażenie na pozostałych uczestnikach przebieranej zabawy.

strój strażaka - niebieski

Kolejna propozycja, tym razem z szelkami i koszulką. Ten strażak z daleka wyczuje gorącą atmosferę podczas zabawy i z pewnością nie ma zamiaru jej ugasić.

strój strażaka - z szelkami

Jeszcze jeden strój przystojniaka – strażaka. Ten kostium zwróci na Was uwagę nie tylko dzięki elementom odblaskowym na spodniach i kurtce. Trudno też będzie ugasić gorący nastrój, jeżeli w tym przebraniu pojawicie się na imprezie.

strój strażaka - sexy strażak

Nasza ostatnia propozycja to kostium strażaka, który właśnie wrócił z trudnej akcji, na której stracił część garderoby. Teraz jedyne, czego chce, to dobra zabawa w odpowiednim towarzystwie. W tym przebraniu z pewnością szybko je znajdzie 😉

strój strażaka - sexy strażak z szelkami

Strój strażaka to ciekawy i niebanalny pomysł na przebieraną imprezę, podczas której chcemy zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej. W końcu strażaków lubią wszyscy, a kobiety w szczególności. Powyższe propozycje oraz inne pomysły na strażackie gadżety znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!