1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Jak stworzyć meksykański klimat?

meksykański klimatMeksykanom upał nie przeszkadza w świętowaniu. Nie bacząc zatem na pogodę lub niepogodę możemy zorganizować kolorową, meksykańską fiestę i pobawić się w gorących klimatach. Jeżeli podejmiemy się tego zadania, przyda się nam kilka gadżetów, które z jednej strony pomogą nam stworzyć meksykański klimat, a z drugiej rozbawią lub chociaż zwrócą uwagę naszych gości.

Na pewno warto przywitać ich w wielkim, kolorowym sombrero na głowie. Na nasz widok każdy, nawet najbardziej spięty gość, w jednej chwili nabierze imprezowego klimatu i poprosi o kieliszek tequili.

meksykański klimat - sombrero

Jeśli zaś o tym trunku mowa, to gospodarzowi lub gospodyni meksykańskiej imprezy z pewnością przyda się strój, który został stworzony z myślą o częstowaniu gości tequilą. Proponujemy ten kostium w wersji damskiej oraz męskiej.

meksykański klimat - strój

Nie zapominajmy też o odpowiednich dekoracjach. Meksykański klimat pomogą nam stworzyć kolorowe dodatki, jak np. wielobarwne kule

meksykański klimat - kule

…a także lampiony w typowo meksykańskim stylu.

meksykański klimat - lampiony

Jeżeli organizujemy imprezę w upalny dzień lub chcemy nawiązać do gorącego, meksykańskiego klimatu, możemy ustawić widocznym miejscu dmuchanego kaktusa, który rozbawi gości i może się okazać bardzo trafionym, imprezowym gadżetem.

meksykański klimat - klimat

Proponujemy też typowo meksykańską zabawę – strącanie piniaty wypełnionej smakołykami lub czymkolwiek, co przyjdzie Wam do głowy i przetrwa proces rozbijania zaskakując gości.

meksykański klimat - piniata

Więcej produktów przydatnych na imprezę w tym stylu znajdziecie TUTAJ. Pamiętajmy jednak, że zabawowy, meksykański klimat fiesty tworzą przede wszystkim ludzie. Jeżeli podejdziemy do całej sprawy na luzie i z dystansem, z pewnością będzie to udana impreza, a gadżety, które podczas niej wykorzystamy nadadzą jej jeszcze lepszego charakteru. Życzymy zatem udanej zabawy.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!