1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Kubuś Puchatek, urodziny ze słynnym misiem

kubuś obrusKubuś Puchatek bawi kolejne pokolenia i pozostaje jedną z najbardziej popularnych postaci z książek i filmów animowanych dla najmłodszych. Jeżeli więc Twoje dziecko również ma bzika na punkcie tego słynnego misia „o bardzo małym rozumku” spróbuj zorganizować mu urodziny nawiązujące do Kubusia i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Mamy kilka gadżetów, które doskonale pasują na tego typu kinderbal.

Pierwsza książka Alana Alexandra Milne’a o sympatycznym, pluszowym misiu została wydana w 1926 roku w Wielkiej Brytanii, by trafić do Polski 12 lat później za sprawą tłumaczenia Ireny Tuwim. Obecnie Kubuś Puchatek kojarzy się dzieciom przede wszystkim z postacią znaną z bajek Walta Disneya i właśnie do tego animowanego bohatera nawiązują produkty, które doskonale sprawdzą się podczas urodzinowego, „kubusiowego” przyjęcia dla dzieci

kubuś dekoracjaMamy wszystko, co jest niezbędne do jego zorganizowania, od zaproszeń, przez kubeczki, talerzyki, serwetki i obrusy z wizerunkiem Kubusia Puchatka, po różnego rodzaju baloniki, trąbki i dekoracje ścienne, z których uśmiechają się do nas mieszkańcy Stumilowego Lasu. Dzięki tego typu gadżetom sprawicie dzieciakom wielką frajdę, a jubilat lub jubilatka spędzając swoje urodziny w towarzystwie ulubionego bohatera i jego przyjaciół z pewnością będą zachwyceni. Życzymy więc udanej „kubusiowej” zabawy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!