Western Party
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Western party

western partyDziki Zachód kojarzy nam się nam z czymś mrocznym, niebezpiecznym ale przy tym nie pozbawionym uroku. Tamten klimat pociąga wielu współczesnych. Kultowe westerny oglądać można po kilka razy, a i tak będzie się z chęcią do nich wracać. Robią to zresztą kolejne pokolenia. To po prostu magia, która nigdy się nie kończy.  Western party to zatem coś, co przypadnie do gustu wszystkim.
Każdy w mniejszym, lub większym stopniu fascynował się kowbojami, Indianami, rabusiami. Jedni marzyli by być Szeryfem, innym marzył się napad na bank, a jeszcze inni fascynowali się odwagą i niezłomnością rdzennych mieszkańców Ameryki.

Stroje na imprezę powinny oddawać klimat tamtych czasów, a przede wszystkim, być spełnieniem marzeń z dzieciństwa. Na western party, każdy może być tym kimś, kim stawał się w dziecięcych zabawach z kolegami z podwórka. Każdy może więc być kowbojem.

Na dzikim Zachodzie nie może zabraknąć również szeryfa lub przebiegłego bandyty. To oni tworzyli legendy dzikiego zachodu. Na takiej imprezie nie obejdzie się bez broni, każdy powinien mieć ze sobą swój rewolwer lub odznakę.
By klimat imprezy nie był zbyt wielobarwny, warto wybrać dodatkowy temat przewodni. Może być to ulubiony, kultowy western, który oglądali wszyscy. To sprawi, że łatwiej będzie dobrać stroje, a przede wszystkim, dekoracje sali. W ten sposób można również odgrywać scenki z danego westernu, a przy tym doskonale się bawić.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!