Western Party
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Western party

western partyDziki Zachód kojarzy nam się nam z czymś mrocznym, niebezpiecznym ale przy tym nie pozbawionym uroku. Tamten klimat pociąga wielu współczesnych. Kultowe westerny oglądać można po kilka razy, a i tak będzie się z chęcią do nich wracać. Robią to zresztą kolejne pokolenia. To po prostu magia, która nigdy się nie kończy. Western party to zatem coś, co przypadnie do gustu wszystkim.

western party - strój john wayneKażdy w mniejszym, lub większym stopniu fascynował się kowbojami, Indianami, rabusiami. Jedni marzyli by być Szeryfem, innym marzył się napad na bank, a jeszcze inni fascynowali się odwagą i niezłomnością rdzennych mieszkańców Ameryki.

western party - strój kowbojaStroje na imprezę powinny oddawać klimat tamtych czasów, a przede wszystkim, być spełnieniem marzeń z dzieciństwa. Na western party, każdy może być tym kimś, kim stawał się w dziecięcych zabawach z kolegami z podwórka. Każdy może więc być kowbojem, czy kultowym Johnem Waynem, najpopularniejszym chyba aktorem grającym w western party - strój rewolwerowcawesternach. Na dzikim Zachodzie nie może zabraknąć również rewolwerowca czy szeryfa lub przebiegłego szulera. To oni tworzyli legendy dzikiego zachodu.

By klimat imprezy nie był zbyt wielobarwny, warto wybrać dodatkowy temat przewodni. Może być to ulubiony, kultowy western, który oglądali wszyscy. To sprawi, że łatwiej będzie dobrać stroje, a przede wszystkim, dekoracje sali. W ten sposób można również odgrywać scenki z danego westernu, a przy tym doskonale się bawić.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz