dekoracje stołów weselnych
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pomysły na eleganckie dekoracje stołów weselnych

Stół, przy którym sadzamy weselnych gości powinien być przystrojony elegancko i z klasą. Nie ma co przesadzać w tym przypadku z oprawą, ale odpowiednio dobrane, delikatne dekoracje stołów weselnych z pewnością przyciągną wzrok i pomogą nam stworzyć odpowiedni klimat. Oto kilka przykładów tego typu ozdób.

Na początek proponujemy girlandy kryształowe, które świetnie pasują na tego typu okazje. Z jednej strony są to dekoracje delikatne, a z drugiej nadają pewnego szyku i klasy. Doskonale zatem sprawdzą się do przystrojenia weselnego stołu.

dekoracje stołów weselnych - girlanda kryształowa

Kolejny pomysł to udekorowanie stołów płatkami róż, czyli kwiatów będących symbolem miłości. Możecie wykorzystać do tego płatki naturalne lub płatki z materiału, które są bardzo dobą imitacją. Kolor tego elementu wystroju możecie dopasować do ogólnej koncepcji dekoracji sali weselnej.

dekoracje stołów weselnych - płatki róż

Ciekawym pomysłem jest również konfetti weselne, które nieco ożywi nasze stoły. W tym przypadku szczególnie polecamy konfetti drewniane w kształcie serc, które może się okazać zaskakującym i charakterystycznym dodatkiem dekoracyjnym.

dekoracje stołów weselnych - drewniane konfetti

Na koniec proponujemy pudełeczka dla gości, w który możemy umieścić drobne upominki. Tego typu gadżety wywołują uśmiech i świetnie prezentują się na stołach, będąc zarazem elementem ich dekoracji.

dekoracje stołów weselnych - pudełeczka dla gości

Dekoracje stołów weselnych mogą przybrać różne formy i powinny być dopasowane do wystroju całej sali. Oprócz kwiatów są ważnym, choć niewielkim elementem, który wpływa na klimat całego przyjęcia. Powyższe propozycje, a także wiele innych akcesoriów idealnych na tego typu okazje znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!