dekoracje ślubne
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 subtelne dekoracje ślubne, które pomogą stworzyć odpowiedni klimat

Ślub to wyjątkowa chwila, którą powinniśmy przeżywać w wyjątkowych okolicznościach. Niezwykle ważne jest zatem miejsce, w którym odbywa się ceremonia oraz jego wystrój. W przypadku ślubu kościelnego mamy trochę ograniczone możliwości wystroju. Jeżeli zaś chodzi o ślub cywilny istnieje już możliwość wzięcia go poza Urzędem Stanu Cywilnego. Wówczas przydadzą się nam odpowiednie dekoracje ślubne.

Tego typu dekoracje powinny być stonowane i eleganckie. Proponujemy więc np. dekorację sufitową z motywem serc i dzwonków. Jest to ozdoba delikatna i zarazem podkreślająca charakter uroczystości.

dekoracje ślubne - sufitowa

Ciekawym pomysłem jest również girlanda papierowa z motywem gołąbków. Odpowiednio wyeksponowana doskonale sprawdzi się podczas ślubu.

dekoracje ślubne - girlanda

Możemy się również pokusić o cały zestaw dekoracji w kolorze białym, które z pewnością przydadzą się do wystroju miejsca, w którym Młoda Para powie sobie „tak”.

dekoracje ślubne - zestaw

Na koniec proponujemy sporych rozmiarów, papierową dekorację, która także może Wam się przydać do ozdobienia miejsca ślubu. Jest to dekoracja subtelna, która jednocześnie rzuca się w oczy, zatem bardzo dobrze pasuje na tego typu okazję.

dekoracja ślubna lux

To tylko kilka naszych pomysłów na dekoracje ślubne, które pomogą Wam stworzyć odpowiedni klimat. Powyższe propozycje oraz wiele innych dekoracji i gadżetów idealnych na ślub oraz wesele znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!