1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 trendy dekoracje weselne w 2015 roku!

W 2015 roku nadal modne są dekoracje weselne nawiązujące do klimatów retro. Warto też postawić na kwiaty w różnych odsłonach, także w formie ciekawych ozdób papierowych. Proponujemy też prosty pomysł, dzięki któremu weselny stół nabierze pewnej elegancji.

Cały czas ciekawe i nieco intrygujące są dekoracje weselne nawiązujące do stylu vintage. Proste, nieskomplikowane, niby z trochę innej epoki, ale przykuwają wzrok oraz nie tracą na oryginalności i elegancji.

dekoracje weselne - vintage

Podczas przyjęcia weselnego odpowiedniego klimatu nadają też kwiaty. Możemy je umieścić w różnej formie w różnych miejscach. Świetnym, prostym i efektownym pomysłem są kwiaty w puszkach, które bardzo dobrze sprawdzą się jako dekoracja na zewnątrz sali weselnej.

dekoracje weselne - puszki z kwiatami

W środku proponujmy dekoracje papierowe w postaci kwiatów i pomponów podwieszanych przy suficie. Nie koniecznie nawet w białym kolorze, co zależy już od ogólnej koncepcji wystroju sali.

dekoracje weselne - pompony

Na koniec proponujemy konfetti diamentowe, które doskonale prezentuje się na stole nadając mu odpowiedniego blasku. Bardzo fajny patent sprawdzający się na weselach i nie tylko.

dekoracje weselne - konfetti diamentowe

To tylko niektóre dekoracje weselne popularne w 2015 roku. Powyższe propozycje oraz wiele innych gadżetów, dekoracji, ozdób i dodatków idealnych na ślub oraz wesele znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!