kartki na rocznicę ślubu
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 zabawne kartki na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to ważny dzień dla pary, która obchodzi to święto. Życzenia z tej okazji z pewnością sprawią jej wiele radości. Szczególnie, gdy zostaną przekazane w charakterystyczny i wyjątkowy sposób. Idealnie nadają się do tego personalizowane kartki na rocznicę ślubu, które zaskoczą i rozweselą adresatów. Oto kilka pomysłów na takie nietypowe pocztówki.

Na początek proponujemy wyjątkową kartkę na rocznicę stylizowaną na plakat promujący film, w którym główne role grają adresaci. Możemy na niej umieścić ich zdjęcie, imiona oraz własny tekst. Życzenia złożone w ten sposób z pewnością będą dla nich doskonałą pamiątką.

kartki na rocznicę ślubu - plakat filmowy

Kolejna propozycja to kartka, która wygląda jak pierwsza strona gazety. Tutaj również możemy umieścić zdjęcie pary, do której skierowana jest nasza pocztówka oraz tekst.

kartki na rocznicę ślubu - gazeta

Mamy także coś dla tych, którzy szukają kartki na rocznicę ślubu dla osób z dużym poczuciem humoru i pewnym dystansem do siebie. Wówczas świetnie sprawdzi się projekt SZALONA ROCZNICA, który z pewnością wywoła szeroki uśmiech na twarzach adresatów i będzie dla nich zabawną pamiątką.

kartki na rocznicę ślubu - szalona rocznica

Na koniec proponujemy kartkę prostą, ale zarazem bardzo wymowną, na której widać dwa krzesła z imionami ustawione w jednym kierunku. Ta pocztówka zrobi wrażenie na każdej, kochającej się parze.

kartki na rocznicę ślubu - krzesła

 

To tylko kilka naszych pomysłów na kartki na rocznicę ślubu. Powyższe propozycje oraz wiele innych kartek, które świetnie sprawdzą się na tę okazję znajdziecie na jednej z naszych stron. Zapraszamy TUTAJ.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "4 zabawne kartki na rocznicę ślubu"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Rzeczywiście świetne 🙂

wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!